Ponant

search_form

          

            

 

  

 USD25.719.08.2019
EUR28.4119.08.2019

Ponant

 

ЗАГАЛЬНА ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

 

1. Тарифи круїзів зазначають із розрахунку на одну особу та включають наступне:

 

•      Всі види харчування на борту судна (від вечері в день посадки на борт судна до сніданку в день висадження з судна)

 

•      Привітальний коктейль та святкова вечеря від Капітана

 

•      «Безкоштовний Бар» (розливне вино, шампанське від фірм-виробників та інші алкогольні напої, крім марок вищого класу; перелік алкогольних напоїв надають за потребою)

 

•      Вечірні розважальні програми та події

 

•      Цілодобове надання послуг із доставки їжі та напоїв до готельних номерів (спеціальний відбір)

 

•      Висококваліфікована двомовна французько-англійська експедиційна команда, яка визначається за емблемою «експедиція» або «зелена експедиція»

 

•      Англомовний лектор в обраних плаваннях, який визначається за емблемою «суднового лектора»    

 

•      Англомовний інструктор з дайвінгу в обраних плаваннях, який визначається за емблемою «суднового інструктора з дайвінгу»

 

•      Заняття водними видами спорту (окрім підводного плавання з аквалангом) з використанням суднового обладнання, але за умови наявності дозволу місцевої влади та підтвердження Капітану судна щодо безпеки та бальності моря на момент проведення занять

 

•      Англомовний інструктор з гольфу в обраних плаваннях, який визначається за емблемою «судновий інструктор з гольфу»

 

•      Висококваліфікована двомовна (французько-англійська) Експедиційна команда для всіх круїзів, яка визначається за емблемою «Експедиція»

 

•      Плата за вхід до територій під охороною

 

1.1. Тарифи на «Круїзи, Авіаперевезення та Трансфери» нашої Антарктичної програми зазначені з розрахунку на одну особу та також включають наступне:

 

•      Програма «Круїз, Авіаперевезення та Трансфери» для експедиційних морських подорожей сполученням Ушуайя-Ушуайя: Прямі або Приватні рейси сполученням Буенос-Айрес/Ушуайя/Буенос-Айрес в Економ-класі (за умови наявності вільних місць)

 

•      Програма «Круїз, Авіаперевезення та Трансфер» для експедиційних морських подорожей сполученням Ушуайя-Монтевідео та Монтевідео-Ушуайя: Прямий або приватний рейс в одному напрямку сполученням Буенос-Айрес/Ушуайя або Ушуайя/Буенос-Айрес в Економ-класі (за умови наявності вільних місць)

 

•      Організація зустрічей пасажирів після прибуття до міста призначення нашими представниками в місті Ушуайя, а також прямий трансфер багажу з аеропорту до судна

 

•      Вибір між туром на повний день до Національного Парку Архіпелагу Вогняної Землі із врахуванням обіду та послуг місцевого англомовного гіду (детальний опис туру надається за потребою) АБО прямим трансфером до порту посадки із врахуванням обіднього фуршету та доступу до Головної Зали Відпочинку (каюти/номери-люкс є недоступними до 17:00)

 

•      В день висадження в місті Ушуайя: прямий трансфер із судна до аеропорту (за винятком круїзів сполученням Ушуайя – Монтевідео)

 

•      Безкоштовний прокат човнів (окрім гарантійних депозитів)

 

•      Безкоштовний прокат парок (курток)

 

1.2. Наші тарифи на програми «Круїз, Авіаперевезення та Трансфери» зазначені з розрахунку на одну особу та включають наступне:

 

•      «Вальпараїсо-Ушуайя»: в день висадження з судна – прямий трансфер з судна до аеропорту. Прямий або приватний рейс сполученням Ушуайя/Буенос-Айрес Економ-класом (за умови наявності вільних місць)

 

•      «Ушуайя-Вальпараїсо»: в день посадки на борт судна – прямий або приватний рейс сполученням Буенос-Айрес/Ушуайя Економ-класом (за умови наявності вільних місць). Організація зустрічей пасажирів після прибуття до міста призначення нашими представниками в місті Ушуайя, а також прямий трансфер багажу з аеропорту до судна. Вибір між туром на повний день до Національного Парку Архіпелагу Вогняної Землі із врахуванням обіду та послуг місцевого англомовного гіду (детальний опис туру надається за потребою) АБО прямим трансфером до порту посадки із врахуванням обіднього фуршету та доступом до Головної Зали Відпочинку (каюти/номери-люкс є недоступними до 17:00)

 

2. Тарифи програми «Круїз, Авіаперевезення та Трансфери» не включають наступне:

 

•       Аеропортові збори

 

•       Портові податки та збори із забезпечення безпеки, а також чайові екіпажу судна

 

•       Обслуговування багажу

 

•       Будь-які наземні послуги до та/або після круїзу, котрі не передбачено в пакеті послуг «Круїз, Авіаперевезення та Трансфери», а також ті, про які детальна інформація надається лише за потребою. Якщо у Вас виникли будь-які питання, зверніться до Вашого туристичного агента або зайдіть на сайт www.ponant.com

 

•       Додатковий пакет спа-послуг, який необхідно замовляти перед Вашим від’їздом; за потребою зверніться за більш детальною інформацією

 

•       Додатковий пакет послуг із «Гри у гольф» в обраних плаваннях, який визначається за емблемою «Гольф», також необхідно замовляти перед Вашим від’їздом 

 

•       Послуги дайвінгу за умови наявності дозволу на це від місцевої влади та придатності суднового обладнання, а також рятувальних надувних човнів. Тарифи: 65 € за одне стандартне занурення під воду; 75€ за одне занурення під воду з використанням суднового обладнання та інструкторів, а також 75 € за один «курс пірнання з аквалангом». Для того, щоб взяти участь у заняттях із дайвінгу, пасажирам необхідно мати при собі медичну довідку, видану не пізніше 2 місяців тому та дійсну форму замовлення на заняття з дайвінгу.

 

•       Будь-які напої, окрім тих, що зазначені в цьому документі 

 

•       Пральні та перукарські послуги, а також спа-процедури за бажанням пасажира

 

•       Особисті витрати, медичні консультації та приписання ліків на борту судна

 

•       Оформлення страхування від скасування/страхування багажу/страхування невідкладної допомоги/страхування від невиїзду/медичного страхування   

 

•       Витрати на оформлення візи та/або імміграційні податки взаємності, за умови їх наявності

 

Для участі в експедиційних круїзах пасажирам необхідно обов’язково мати при собі медичні довідки.  

 

3. Наземні послуги

 

3.1. Послуги, які включено до пакету «Круїз, Авіаперевезення та Трансфери»:

 

Пакети «Круїз, Авіаперевезення та Трансфери» включають надання наземних послуг до та/або після круїзу, як зазначено в документах, котрі знаходяться у вільному доступі за 10 місяців до дати відправлення кожного круїзу та на сайті www.ponant.com. Послуги перевезення до порту відправлення, трансфери до судна, враховуючи надання готельних номерів та замовлень ресторану або організованих екскурсій надаються незалежними постачальниками, які не є працівниками круїзної Компанії «Compagnie du Ponant». У зв’язку з цим, Компанія «Compagnie du Ponant» діє тільки як агент та не несе відповідальність за вищезазначені послуги, дії або бездіяльність субпідрядників або інших підрядників. Пасажир погоджується, що Компанія «Compagnie du Ponant» діє як агент та/або довірчий власник для будь-якої особи, враховуючи наземних та морських агентів та субпідрядників, які надають будь-які послуги, що є частиною даного круїзу.

 

Наші комплексні програми Круїзу та Авіаперевезень розробляються з урахуванням регулярних або приватних чартерних рейсів, обраних Компанією «Compagnie du Ponant». Кінцеві терміни та розклад денної програми повідомляються на круїзному квитку. Всі наші програми розробляються згідно з економ-класом та відповідно до кількості наявних місць. Якщо цей клас є недоступним, то ми запропонуємо Вам додаткові місця в залежності від їх наявності.

 

Під час міжнародних рейсів, реєстрація багажу обмежується до 23 кг/50 фунтів та 8 кг/11-17 фунтів на одну особу для ручної поклажі (окрім переваг, які мають постійні клієнти авіакомпанії). Під час регулярних внутрішніх або міжконтинентальних рейсів реєстрація багажу обмежується між 15-20 кг/33-44 фунтами та 5-8 кг/17 фунтами за одну особу для ручної поклажі. Під час авіаперельоту приватними чартерними рейсами Компанії «Compagnie du Ponant» реєстрація багажу обмежується максимум до 20 кг/44 фунтів та 5 кг/11 фунтів за одну особу для ручної поклажі. Ми будемо вдячні Вам за врахування цих обмежень. Авіакомпанії стягують додаткову плату за надлишкову вагу, а іноді, з суворих причин безпеки, навіть відмовляються реєструвати багаж із надлишковою вагою та розмірами. Компанія «Compagnie du Ponant» та авіакомпанії звільняються від відповідальності за багаж із надлишковою вагою, яким в реєстрації було відмовлено.  

 

3.2. Наземні заходи, які включено до експедиційних круїзів:

 

Відомо, що участь у заходах, які пропонуються під час експедиційних круїзів, передбачає певні ризики та небезпеку, враховуючи, але не обмежуючись заходами,що виконуються у віддалених районах, пов’язані з тваринами, силами природи, нещасними випадками та захворюваннями. Компанія «Compagnie du Ponant», яка виступає організатором експедиції, не зобов’язується та не несе відповідальності за правильність будь-якої інформації, яку вона надає або за визначення та забезпечення придатності будь-кого з учасників для експедиційних заходів, запропонованих взагалі або певній особі. Компанія «Compagnie du Ponant» не зобов’язується надавати медичну допомогу або консультації будь-кому з учасників експедиційних заходів. Кожна особа, яка бере участь в експедиційних заходах, приймає на себе відповідальність за прийняття рішень стосовно придатності для будь-якого заходу, своєї безпеки, поведінки та здоров’я, а також погоджується на участь в цих заходах виключно на свій власний ризик. Після отримання даної інформації кожен з учасників будь-яких експедиційних заходів приймає на себе ризик, пов'язаний з цими заходами, а також звільняє Компанію «Compagnie du Ponant», її працівників, директорів, екіпаж судна, членів експедиційної команди та екскурсійних гідів від відповідальності та захищає їх від будь-яких та всіх обов’язків, судових процесів, позовів, претензій та вимог, які можуть виникнути в результаті певних дій Компанії «Compagnie du Ponant» та збитків чи пошкоджень в результаті участі пасажирів у вищезазначених заходах. 

 

Під час прогулянок на природі необхідно мати належне обладнання та обов’язково мати при собі бінокль.

 

3.3. Перед- та післякруїзні програми та тури попереднього замовлення

 

Перед- та Післякруїзні програми (деталі зазначені на сайті www.ponant.com), тури попереднього замовлення та берегові екскурсії надаються незалежними постачальниками, які не є працівниками Компанії «Compagnie du Ponant». У зв’язку з цим, Компанія «Compagnie du Ponant» діє тільки як агент та не несе відповідальність за вищезазначені послуги, дії або бездіяльність субпідрядників та інших підрядників. Пасажир погоджується, що Компанія «Compagnie du Ponant» діє як агент та/або довірчий власник для будь-якої особи, враховуючи наземних та морських агентів та субпідрядників, які надають будь-які послуги, що є частиною даного круїзу.

 

Проживання в готелі засновується на 4 та 5-зіркових рівнях готелів. Офіційний час для реєстрації - 16:00, а час для виїзду з готелю – 11:00, окрім тих випадків, коли пасажир сплачує додаткову плату за ранню або пізню реєстрацію.

 

3.4. Берегові екскурсії

 

Якщо не передбачено інше, то берегові екскурсії продаються та сплачуються на борту судна та регулюються загальними умовами Договору, підписаного з місцевим туроператором, та відповідними національними нормами. Пасажир погоджується, що Компанія «Compagnie du Ponant» діє як агент та/або довірчий власник для будь-якої особи, враховуючи наземних та морських агентів та субпідрядників, які надають будь-які послуги, що є частиною даного круїзу.

Екскурсії можуть включати певні заходи, які не підходять для пасажирів з обмеженими можливостями. Ціни на екскурсійні програми вказуються як орієнтовні, тому можуть змінюватися. Перед відправленням Ви отримаєте програму Вашого туру з детальним описом запропонованих екскурсій та зазначеними тарифами. За п’ять місяців до початку круїзу берегові екскурсії вже можна розглянути на сайті www.ponant.com. Наразі берегові екскурсії можливо замовити лише на борту судна. У випадках скасування екскурсії з технічної причини, відсутності необхідної кількості учасників або форс-мажорних обставин пасажир не буде отримувати жодних відшкодувань. Зверніть увагу, що Ви не зможете отримати відшкодування, якщо Ви скасовуєте екскурсію після її реєстрації. Будь-яке харчування під час екскурсій є дуже простим, тому не варто порівнювати його з харчуванням на борту судна.

 

4. Тарифи та Заощадження

 

Тарифи для кожної експедиційної програми Ви зможете знайти на нашому веб-сайті www.ponant.com. Програма заощадження «Ponant Bonus» не поширюється на податки. Розміри податків, так само як і з тарифи пакетів послуг, підлягають уточненню (Окрім пакетів «Все Включено», в якому тарифи зазначаються в доларах США)

 

4.1. Публічні тарифи:

 

Публічні тарифи виступають базовими тарифами на круїз, які застосовуються під час періоду дії брошури. Публічні тарифи вказуються з розрахунку на одну особу та засновані на номерах для двох осіб.

 

4.2. Бонусні Тарифи

 

Тариф«PONANT BONUS» представляє собою спеціальну програму заощаджень для обраних подорожей, не враховуючи опубліковані тарифи круїзів. Тариф «Ponant Bonus» гарантовано є найбільш оптимальною ціною, яку Ви можете отримати під час замовлення подорожі. Цей тариф може допомогти заощадити до 30% на відміну від публічних тарифів. Кількість тарифів «Ponant Bonus», які можливо надати, є контрольованою, тому надаються за умови наявності вільних місць та можуть змінюватися в будь-який час без попередження. Тариф «Ponant Bonus» може знизитися або бути закритим для спеціальної окремої каюти, номерів-люкс або всього круїзу. Зверніться до Вашого туристичного агента або зайдіть на сайт www.ponant.com, щоб дізнатися, чи є тариф «Ponant Bonus» доступним на момент замовлення Вашого круїзу (в). Тариф «Ponant Bonus» не може поєднуватися з іншими рекламними пропозиціями або круїзними пільгами на борту судна.

 

4.3. «Гарантована» каюта

 

В залежності від заповнюваності круїзу на момент оформлення замовлення Вам можуть запропонувати «гарантовану» каюту в категорії Підвищеної Комфортності – палуба 3. Це означає, що замовлення було оформлено в категорії Підвищеної Комфортності – палуба 3, без присвоєння номеру каюти. Присвоєння каюти відбувається на власний розсуд Компанії «Compagnie du Ponant», тому розташування каюти може змінюватися Компанією в будь-який час до дати відплиття. Як тільки Вам присвоюється певна каюта, внесення змін стає неможливим. Перевагою такої послуги є те, що Ви можете отримати каюту вищої категорії без додаткових доплат. В усіх випадках Вам гарантується мінімальна категорія каюти під час оформлення замовлення.

 

4.4. Інші заощадження:

 

•      Поєднаний круїз (якщо такий застосовується): -10% від другого наступного тарифу на круїз, не враховуючи портові податки, які застосовуються для всіх наступних круїзів, окрім Морських Подорожей Океаном (Круиз по Океану).

 

•      Члени Яхт-Клубу «Гранд Адмірал» Компанії «Compagnie du Ponant: -5% від тарифу на круїз, не враховуючи портові податки

 

•      Родина та Друзі: -5% від тарифу на круїз, не включаючи портові податки, для всіх видів замовлень з кількістю від 5 дорослих осіб або більше, які оформлюються одночасно та мають однакову дату початку круїзу

 

•      Медовий Місяць: детальну інформацію дивіться на сайті www.ponant.com

 

•      Річниця Весілля (кожні 5 років): детальну інформацію дивіться на сайті www.ponant.com

 

•       Оформлення замовлення на борту судна: -5% від тарифу на круїз, не враховуючи портові податки, за кожне нове замовлення круїзу за допомогою нашого персоналу на борту судна

 

ПРИМІТКА: Вищезазначені знижки/заощадження неможливо поєднувати з будь-якими іншими пропозиціями, окрім тих, що зазначені в цьому документі. Ці знижки/заощадження не поширюються на Морські Подорожі Океаном (Круиз по Океану) (ці програми не використовуються для заощаджень при членстві у вищезгаданому яхт-клубі). Якщо Ви маєте право на декілька знижок, то вартість другої знижки буде розраховуватися згідно з переглянутим тарифом, отриманим після вирахування першої знижки. 

 

5. Діти

 

Діти віком до 3 років, а також жінки, які знаходяться на 6 місяці вагітності, не мають права на здійснення морської подорожі. Діти віком від 3 до 8 років приймаються на борт судна на договірній основі під час оформлення замовлення. У випадку прийняття на борт судна дітей віком від 3 до 8 років, для того, щоб затвердити таке замовлення, необхідно скласти та передати Компанії «Compagnie du Ponant» документ відмови від претензій. Під час експедиційних круїзів, діти повинні вміти висадитися або сісти на борт судна за допомогою рятувальних надувних човнів без сторонньої допомоги, а також розуміти та дотримуватися правил техніки безпеки. Таким чином, висадження з судна відбувається лише за рішенням Капітана та Керівника Експедиції в залежності від погодних умов та місця висадження. В усіх випадках, у разі наявності дітей та повнолітніх молодих осіб на борту судна їхні батьки або опікуни несуть повну відповідальність за них.  

 

Діти віком від 8 до 11 років, які знаходяться з 2 дорослими особами, та Підлітки віком від 12 до 17 років, які знаходяться з 1 або 2 дорослими особами, можуть користуватися спеціальними знижками на вартість тарифів на круїз; за більш детальною інформацією зверніться до нашої Компанії.

 

6. Мобільність

 

Круїзні судна L’-TRAL, LE BOREAL, LE SOLEAL та LE LYRIAL мають три каюти, спеціально обладнані для пасажирів з обмеженими можливостями (згідно з Положеннями Закону про Американців-Інвалідів). Тим не менш, з міркувань безпеки, всі пасажири повинні або мати можливість вільно пересуватися, або супроводжуватися супутником, який повністю здатний надавати необхідну допомогу під час морської подорожі. Будь ласка, зверніть увагу, що тваринам (враховуючи тварин-поводирів) забороняється знаходитися на борту судна. Особи з обмеженими можливостями у пересуванні, з фізичними порушеннями або іншими вадами, які потребують спеціального нагляду та допомоги, включаючи осіб, які користуються інвалідними візками, повинні у письмовій формі надати Компанії «Compagnie du Ponant» всю інформацію стосовно характеру та особливостей свого стану здоров’я під час подання запиту на замовлення, а також обов’язково перед підписанням форми замовлення. Компанія «Compagnie du Ponant»  зберігає за собою право відмовити в перевезенні будь-якій особі, яка не надала інформацію стосовно її обмежених можливостей у пересуванні, фізичних вад або потреби в допомозі, а також чиї медичні показники є несумісними з правилами безпеки та вимогами щодо зони судноплавства або особі, яка, на думку Компанії «Compagnie du Ponant», є нездатною для подорожування. Зверніть увагу, що висадку на берег з використанням рятувальних надувних човнів не здійснюють, оскільки ці човни є дуже важкими для пасажирів з обмеженими можливостями. Кожне висадження на берег мусить бути узгоджене з Капітаном судна або Керівником Експедиції.

 

Також зверніть увагу, що парусне судно «LE PONANT» є недоступним для осіб з обмеженими можливостями у пересуванні або для тих, хто користується інвалідним візком.  

 

7. Інше

 

•        Всі вагітні жінки перед початком круїзу повинні повідомити круїзній компанії через поштове відділення або електронну пошту про свій стан вагітності, а також надати медичну довідку, в якій підтверджується здатність жінки для подорожування. Жінкам, які знаходяться більше, ніж на 5 місяці вагітності на момент посадки або під час круїзу, не дозволяється сідати на борт судна. 

 

•        На борту всіх наших суден не дозволяється палити, окрім спеціально відведених для цього місць та зовнішньої палуби.

 

•        Тваринам (враховуючи тварин-поводирів) не дозволяється знаходитися на борту судна.

 

•        Стосовно будь-яких питань з охорони здоров’я, якщо вони відомі, необхідно повідомити в письмовій формі нашому медичному відділу (medical@ponant.com). Від 90 до 45 днів до дати початку круїзу Ваш лікар повинен заповнити спеціальну та обов’язкову медичну анкету. Кожен учасник повинен повернути заповнену анкету до Антарктичної програми, щонайменш за 40 днів до дати відплиття. Будь-які медичні анкети, заповнені раніше цього терміну, будуть вважатися недійсними. Якщо інформація, зазначена в анкеті, не буде відповідати реальності, то в порту посадки пасажиру можуть відмовити в посадці на судно без застосування права на відшкодування збитків. Пасажир, який не повернув заповнену обов’язкову медичну форму, отримує відмову в посадці на борт судна.   

 

•        З причини виняткового характеру цих програм, назви об’єктів вказуються лише в якості орієнтирів. Остаточний маршрут буде підтверджений Капітаном судна та Керівником Експедиції в залежності від льодових умов та прогнозу погоди, надаючи пріоритет безпеці пасажирів.

 

•        На борту судна приймаються такі валюти як Євро, долари США та кредитні картки (VISA, MASTERCARD та AMEX). Зверніть увагу, що на борту судна відсутні банкомати та пункти обміну валют. Будь-які покупки на борту судна можуть приписуватися на рахунок каюти пасажира.

 

•        Капітан судна зберігає за собою право змінювати маршрути відповідно до статті 4.2 даного документа.  

 

•        Детальні умови та положення викладені на сайті www.ponant.com та надаються за потребою.

 

Компанія «COMPAGNIE DU PONANT» ­– Член з правом голосу Міжнародної Асоціації Туристичних Операторів Антарктики (МАТОА), організації, заснованої в 1991 з метою захисту, сприяння та практики безпечних та відповідальних з екологічної точки зору подорожей приватного сектору до Антарктики.

 

УМОВИ УГОДИ

 

Дані витяги з Умов Угоди будуть застосовуватися для Вашого круїзу. Будь ласка, уважно ознайомтеся з ними. Повна версія Умов Угоди надається за потребою. Особливу увагу необхідно звернути на виключення та обмеження відповідальності на користь Компанії «Compagnie Du Ponant»/ТОВ «Compagnie Du Ponant USA LLC», Приватної Компанії з Обмеженою Відповідальністю «Compagnie du Ponant Австралия»/Компанії з Обмеженою Відповідальністю «Compagnie du Ponant Гонк-Конг»/Інформаційно-Консалтінгової Компанії з Обмеженою Відповідальністю «Compagnie du Ponant Шанхай», надалі іменовані як «Компанія» або «Компанія «Compagnie du Ponant». Дані Умови Угоди можуть змінюватися без попередження.

 

1. Можливість Передачі Квитка: Замовлення однієї з програм, зазначених у цій брошурі, є дійсним тільки для дати круїзної програми та пасажира, чиї імена та прізвища зазначені на письмовому документі підтвердження, який видається під час оформлення замовлення, а також на круїзному квитку, котрий видається разом з проїзними документами. Пасажир має право передавати квиток третій стороні, яка також повинна відповідати умовам, як і пасажир, з метою надання придбаного пакету послуг, за умови, що Угода не передбачає інші наслідки. Особа, яка передає квиток та/або особа, якій передається квиток, повинні узгодити всі збори, а також повідомити Компанії та продавцю про факт передання рекомендованим листом з офіційним повідомленням не пізніше, ніж за 90 днів до дати початку подорожі. У випадку, якщо пасажир передає свій квиток без сповіщення про це Компанії та продавця, як зазначено у вищезгаданих умовах, то така передача квитка буде вважатися недійсною, а квиток буде скасовано без права на будь-яке відшкодування коштів. 

 

2. Строки Платежів: Для того, щоб застрахувати замовлення після його підтвердження, пасажир повинен сплатити 25% від загальної вартості круїзу. Решта, яка складає 75%, сплачується не пізніше, ніж за 90 днів до відплиття/від’їзду. Всі замовлення підлягають сплаті комісій за скасування у випадку, якщо пасажир не здійснив платежі у встановлений строк. Повна сплата вартості круїзу або прийняття квитку означає Вашу згоду з даними Умовами Угоди, Загальною та Важливою Інформацією, які викладено в цій брошурі, що представляє собою частину Пасажирської Угоди Продажу Квитків. Будь-які виправлення даного графіку платежів повинні вноситися в письмовій формі та за згодою Компанії «Compagnie du Ponant».

 

3. Виправлення та Зміни: Пасажири, які відхиляються від запланованого порту посадки або висадки, повинні повідомити про це заздалегідь для того, щоб отримати згоду Компанії. Як тільки замовлення було застраховано внесенням задатку, всі виправлення та/або зміни, що відбулися за 90 днів до відправлення, підлягають адміністраційній комісії за заміну, яку пасажир повинен сплатити відповідно до нижчезазначеного пункту «Скасування та Відшкодування». Пасажир, який вирішує скоротити свою подорож, не має права претендувати на будь-яке відшкодування за послуги, котрими він не скористався. Пасажир, який не з’являється до порту посадки в призначений день відплиття або з будь-якої причини відмовляється від замовлених послуг, включених до програми, не має права претендувати на грошові відшкодування.

 

4. Комісія за Скасування та Внесення Змін та Відшкодування:

 

Всі процедури скасування та внесення змін повинні виконуватися в письмовій формі. Будь-які та всі пасажири, які не з’являються для відплиття або яким забороняється з’являтися для відплиття чи які з будь-якої причини відмовляються від послуг, врахованих до програми, не мають права претендувати на будь-які відшкодування. Компанія «Compagnie du Ponant» не повинна відшкодовувати будь-які грошові суми пасажирам, яким необхідно з будь-якої причини передчасно полишити подорож, а також  Компанія «Compagnie du Ponant» не несе відповідальність за витрати, комісії, пошкодження або наслідки дій, пов’язані з транспортними витратами в результаті передчасного від’їзду пасажира.

 

4.1. Комісія за Внесення Змін:

 

У випадку внесення змін до замовлення зі сплаченим задатком для туристичного пакету нижчої вартості стягується  комісія за внесення змін, еквівалентна комісії за скасування, яку визначено в пункті 4.2 нижче. Відсоток комісії застосовується для різниці в цінах між тарифами початкового та нового пакетів послуг.

 

У випадку внесення змін до замовлення зі сплаченим задатком для туристичного пакету вищої вартості з пасажирів не стягують жодні комісії за внесення змін.

 

4.2. Комісія за Скасування:

 

Для замовлень зі сплаченим задатком або повністю сплачених замовлень комісії за скасування стягуються відповідно до нижчезазначеного порядку. Ці комісії за скасування поширюються на всі види послуг, замовлених у Компанії «Compagnie du Ponant».

 

Для експедиційних круїзів:

 

•     Від підтвердження дати замовлення до 91 дня до дати відправлення: 25% від повної вартості тарифу

•     За 90-76 днів до дати відправлення: 50% від повної вартості тарифу

•     За 75-61 день до дати відправлення: 75% від повної вартості тарифу

•     Менше, ніж за 61 день до дати відправлення: 100% від повної вартості тарифу.

 

Для інших круїзів:

 

•     Від підтвердження дати замовлення до 91 дня до дати відправлення: 10% від повної вартості тарифу

•     За 90-61 день до дати відправлення: 25% від повної вартості тарифу

•     За 60-46 днів до дати відправлення: 50% від повної вартості тарифу

•     За 45-31 день до дати відправлення: 75% від повної вартості тарифу

•     Менше, ніж за 30 днів до дати відправлення: 100% від повної вартості тарифу.

 

5. Формальні вимоги та медична інформація про стан здоров’я пасажира

 

Перед тим як замовити одну з вищезазначених програм або подорожей, запропонованих в даній брошурі, кожен пасажир повинен усвідомити, що він несе особисту відповідальність за дотримання обов’язкових законних норм. Всі пасажири повинні мати при собі дійсний паспорт, а також візи та довідки про щеплення, які можуть бути необхідними в аеропорту, портах прибуття або відправлення. Компанія «Compagnie du Ponant» звільняється від відповідальності за недотримання обов’язкових законних норм стосовно наявності у пасажирів імміграційних, митних та санітарних документів перед їхнім відправленням або під час подорожі.

 

Зверніть увагу, що громадяни Австралії, Канади та США, які в’їжджають або виїжджають з Аргентини, повинні мати дійсний паспорт та сплатити Податок Взаємності. Наразі, комісію необхідно сплачувати кредитною карткою в режимі он-лайн перед прибуттям до Аргентини: Детальну інформацію Ви можете отримати на сайтах www.migraciones.gov.ar або www.provinciapagos.com.ar. На момент друку брошури застосовувалися наступні комісії (що підлягають змінам без попередження) для Австралії: 100 USD - (для багаторазового в’їзду до країни протягом одного року). Для Канади: 75 USD - (для одного в’їзду до країни) або 150 USD - (для багаторазового в’їзду до країни протягом п’яти років з моменту першого в’їзду). Для США: 140 USD - (для одного в’їзду до країни).

                    

Чилі: Під час в’їзду/виїзду з Чилі громадянам Австралії, Канади та Мексики необхідно дотримуватися встановлених вимог щодо в’їзду та виїзду з країни, мати при собі дійсний паспорт, а також сплатити ПОДАТОК ВЗАЄМНОСТІ, який дає можливість перебувати в країні до 90 днів з моменту його сплати. На сьогодні, цей податок стягується лише в Міжнародному Аеропорту Сантьяго. Оплату можна здійснити в доларах США або кредитною карткою. На момент друку брошури ці податки були наступними (що підлягають змінам без попередження): Австралія: 95 USD; Canada: 132 USD; Мексика: 23 USD.

 

Якщо будь-якому з пасажирів не вдається отримати відповідні проїзні документи для того, щоб сісти на борт літака або судна, то пасажир несе за це відповідальність та не може вимагати компенсації або відшкодування вартості своєї подорожі чи послуг.

 

Інформація, викладена в даній брошурі, є актуальною, але може змінюватися в будь-який час без попередження з боку державних органів. Стосовно будь-яких змін інформації, зверніться до відповідних державних органів до початку подорожі.

 

6. Перевезення та послуги

 

6.1. Інформація щодо Авіаперевезення та Пакету Послуг на Борту Літака

 

Всі авіаквитки надаються у вигляді електронних квитків. Дуже важливо, щоб на квитку ім’я та прізвище пасажира зазначалися так, як вони зазначені у відповідному паспорті. Наявність будь-яких помилок в квитку або вимоги змінити імена чи прізвища в ньому, призводять до необхідності придбання нового квитка. Компанія «Compagnie du Ponant» під час оформлення замовлення повинна надати пасажирам назви авіакомпаній та авіаліній, які вже були або будуть обрані. Компанія «Compagnie du Ponant» бере на себе відповідальність за інформування пасажирів до їх відправлення щодо будь-яких змін авіакомпанії або авіалінії, як тільки ці зміни стають відомими компанії.  

 

Під висловом «прямий рейс» мається на увазі, що не має необхідності робити пересадку з одного літака на інший, але не виключається, що під час перельоту можуть бути здійснені одна або декілька зупинок. Під висловом «прямий безпересадковий рейс» мається на увазі перліт без пересадки з одного літака на інший та без зупинок. Під час перельоту приватними чартерними рейсами надання спеціального харчування не передбачається. Авіакомпанії можуть укладати код-шерінгові угоди, відповідно до яких вони мають право продавати рейс під своєю власною назвою, незважаючи на те, що сам літак може використовуватися іншою авіакомпанією.

 

Зазначений розклад та види перевезень були надані транспортними компаніями на момент розробки даної брошури. Інформація щодо розкладу та види перевезень є основною на момент відправлення, але з будь-яких причин може змінюватися (додаткові зупинки, погодні умови, надання дозволу від повітряного диспетчерського пункту, страйки і т.д.). Відповідно до Варшавської та Монреальської Конвенції, розклад рейсів та маршрути, а також аеропорти відправлення/прибуття не є договірним елементом проїзного квитка. Згідно з цими умовами, Компанія «Compagnie du Ponant» не несе відповідальність за внесення будь-яких змін, що знаходяться за межами її контролю.

 

Внесення змін до первісної туристичної програми може бути результатом технічних несправностей, погодних умов, політичних причин, затримок або скасувань, страйків, здійснення додаткових зупинок, змін літаків або маршрутів і т.д. За жодних обставин ці події не повинні приписуватися Компанії «Compagnie du Ponant», а також Компанія не повинна відшкодовувати будь-які збитки. Якщо клієнт бажає завершити свою подорож, то він мусить сплатити вищезазначену комісію за скасування круїзу.

 

У випадку наявності збитків, претензій або позовів в будь-якому виді, відповідальність авіакомпанії обмежується повітряним перевезенням пасажирів та їхнього багажу відповідно до умов та положень, зазначених на квитку та в документах авіакомпаній. Компанія «Compagnie du Ponant» не повинна відшкодовувати будь-які витрати (таксі, харчування, готель і т.д.), коли пасажир знаходиться під відповідальністю авіакомпанії. Наслідки аварій/подій, що виникають під час авіаперевезень, регулюються Варшавською та Монреальською Конвенцією або місцевими положеннями щодо внутрішніх перевезень в певній країні.    

 

Наші комплексні програми Круїзу та Авіаперевезень розробляються з урахуванням регулярних або приватних чартерних рейсів, обраних Компанією «Compagnie du Ponant». Кінцеві терміни та розклад денної програми повідомляються на круїзному квитку. Всі наші програми розробляються згідно з економкласом та відповідно до кількості наявних місць. Якщо цей клас є недоступним, то ми запропонуємо Вам додаткові місця в залежності від їх наявності.

 

Під час міжнародних рейсів реєстрація багажу обмежується до 23 кг/50 фунтів та 8 кг/11-17 фунтів на одну особу для ручної поклажі (окрім переваг, які мають постійні клієнти авіакомпанії). Під час регулярних внутрішніх або міжконтинентальних рейсів, реєстрація багажу обмежується між 15-20 кг/33-44 фунтами та 5-8 кг/17 фунтами за одну особу для ручної поклажі. Під час авіаперельоту приватними чартерними рейсами Компанії «Compagnie du Ponant» реєстрація багажу обмежується максимум до 20 кг/44фунтів та 5 кг/11 фунтів за одну особу для ручної поклажі. Ми будемо вдячні Вам за врахування цих обмежень. Авіакомпанії стягують додаткову плату за надлишкову вагу, а іноді, з суворих причин безпеки, навіть відмовляються реєструвати багаж з надлишковою вагою та розмірами. Компанія «Compagnie du Ponant» та авіакомпанії звільняються від відповідальності за багаж з надлишковою вагою, в реєстрації якому було відмовлено.

 

6.2. Інформація щодо попередніх та подальших програм, готельних послуг та пакетів наземних послуг

 

Попередні та подальші програми (інформацію про них можна знайти за електронною адресою en.ponant.com), а також пакети наземних послуг, які пропонуються в цій брошурі Компанією «Compagnie du Ponant» «ЗИМА 2015-2016», повинні мати мінімальну кількість учасників. Компанія «Compagnie du Ponant» може скасувати будь-яку з цих програм за 21 день до дати відправлення в разі відсутності мінімальної кількості учасників в 20 осіб (у випадку, якщо не зазначено інше).

 

7. Умови та Положення Посадки на Судно та Перевезення

 

a)  Посадка на борт судна: Пасажири повинні з’явитисяв порт для посадки на борт судна відповідно до умов, зазначених в круїзному квитку (детальна інформація документа круїзного квитка надається за потребою). Пасажири несуть відповідальність за здійснення всіх медичних щеплень, необхідних для подорожі, а також за наявність круїзного квитка, дійсного паспорта, віз та інших документів, необхідних для пред’явлення в заявлених портах заходу та портах висадження. Якщо пасажир не має необхідних документів, то він/вона не матимуть права сісти на борт судна. Посадка на борт судна автоматично змушує пасажира дотримуватися положень, викладених далі, а також загальних умов щодо туристичної програми, з якими пасажири ознайомилися та погодилися.

 

б) Візи, Паспорт та Медичні Довідки: Під час посадки на борт судна, всі пасажири повинні мати паспорт, дійсний протягом шести місяців після висадки, а також необхідні візи та довідки про щеплення, які можуть бути потрібними в порту прибуття або порту заходу. Компанія «Compagnie du Ponant» не бере на себе відповідальність за отримання необхідних віз або консультування пасажирів з приводу візових або інших імміграційних вимог. Зверніться до відповідних органів або візових служб для точного визначення необхідних віз, медичних довідок та щеплень. У випадку отримання неточних документів, пасажири не матимуть можливості брати участь у певних берегових екскурсіях, а також можуть отримати відмову в посадці та/або висадці в певному порту заходу/ країні. Компанія та/або Капітан судна мають право відмовити або перешкодити висадженню будь-яких пасажирів, які не пред’являють документи на право висадження в заявленому порту призначення або зупинки. Кожен із пасажирів несе особисту відповідальність за дотримання нормативно-правових положень, які діють перед відправленням.   

 

Примітка: З причини вживання заходів безпеки авіакомпаніями, Ваше ім’я в паспорті повинно відповідати імені на квитку, інакше Вам можуть відмовити сісти на борт судна.

 

в) Здоров’я та Безпека: Якщо, на думку Компанії та/або Капітана судна, з будь-яких причин пасажир є нездатним для подорожування, імовірно, може поставити під загрозу своє здоров’я та безпеку, зашкодити відпочинку інших пасажирів на борту судна або, очевидно, йому можуть відмовити у висадженні в будь-якому з портів, а також піддавати загрозі Компанію під час повернення цього пасажира на Батьківщину або його знаходження на борту судна, Компанія або Капітан судна в будь-який час мають право вжити будь-який з наступних заходів, який вони вважатимуть належним, а саме: a) В будь-якому порту відмовити цьому пасажиру сідати або сходити з борту судна; б) Висадити його в будь-якому з портів; в) Пересадити цього пасажира з однієї каюти в іншу; г) Утримувати пасажира в каюті суднового медичного пункту; ґ) Через суднового лікаря та/або його персонал виписувати йому лікування та ліки або утримувати пасажира в лікарні чи будь-якій іншій подібній портовій установі, за умови, що судновий лікар вважатиме такі дії потрібними.

 

Витрати на медичне забезпечення, лікування та ліки, що відбулися на суші або на борту судна, повинні сплачуватися пасажирами. Необхідно запам’ятати, що в Антарктиці протягом декількох днів у відкритому морі, будь-які медичні структури будуть відсутніми. Пасажирам надається обов’язкова медична анкета, яку повинен належним чином заповнити сам пасажир та його лікар від 90 до 75 днів до дати відправлення та повернути її до нашого спеціального Медичного Відділу не пізніше, ніж за 60 днів до дати відправлення. Якщо пасажир не надасть цей обов’язковий заповнений документ, він не матиме можливості сісти на борт судна без права звернутися до суду. Також зверніть увагу, що, враховуючи недосяжність Антарктики, ми рекомендуємо Вам уважно обирати туристичну страхову компанію на випадок евакуації; всі витрати мають бути сплачені авансом.

 

Круїзні судна L’-TRAL, LE BOREAL, LE SOLEAL та LE LYRIAL мають три каюти, спеціально обладнані для пасажирів з обмеженими можливостями (згідно з Положеннями Закону про Американців-Інвалідів). Однак, із міркувань безпеки, всі пасажири повинні або мати можливість вільно пересуватися, або супроводжуватися супутником, який повністю здатний надавати необхідну допомогу під час морської подорожі. Будь ласка, зверніть увагу, що тваринам (враховуючи тварин-поводирів) забороняється знаходитися на борту судна. Особи з обмеженими можливостями в пересуванні, з фізичними порушеннями або іншими вадами, які потребують спеціального нагляду та допомоги, враховуючи осіб, які користуються інвалідними візками, повинні в письмовій формі надати Компанії «Compagnie du Ponant» всю інформацію стосовно характеру та особливостей свого стану здоров’я під час подання запиту на замовлення, а також обов’язково перед підписанням форми замовлення. Компанія «Compagnie du Ponant»  зберігає за собою право відмовити в перевезенні будь-якій особі, яка не надала інформацію стосовно її обмежених можливостей у пересуванні, фізичних вад або потреби в допомозі, а також чиї медичні показники є несумісними з правилами безпеки та вимогами щодо зони судноплавства або особі, яка, на думку Компанії «Compagnie du Ponant» є нездатною для подорожування. Зверніть увагу, що висадка на берег із використанням рятувальних надувних човнів не здійснюється, оскільки цей процес є важким для пасажирів із обмеженими можливостями. Кожна висадка на берег повинна бути узгоджена з Капітаном судна або Керівником Експедиції.

 

Пасажири приймають на себе цивільну та кримінальну відповідальності за всі збитки, які вони вчинили своїми діями Компанії «Compagnie du Ponant», іншим пасажирам або третім сторонам. Також пасажири несуть особисту відповідальність за сплату будь-яких та всіх штрафів та комісій, призначених компетентними органами з причини дій цих пасажирів.

 

г) Зміни та скасування маршрутів або подорожей: У такому документі час прибуття та відправлення зазначаються як орієнтований час. Компанія не може гарантувати відповідність часу з зазначеним розкладом (літака, поїзда...) винятково з причини зміни терміну спочатку запланованої програми, яка не підлягає жодним відшкодуванням, оскільки Компанія не несе відповідальність за непрямі збитки. Компанія «Compagnie du Ponant» зберігає за собою право відкликати та/або скасувати подорож для того, щоб внести зміни до маршруту за власним розсудом або за розсудом власника судна чи оператора. Такі дії гарантуються Умовами даної Угоди.

 

У випадку несприятливих метеорологічних або політичних чи соціальних умов у країні порту заходу або з причини будь-якого іншого фактору, котрий загрожує безпеці пасажирів та судна, а також у випадку певного наказу з боку державних органів, Компанія має право змінювати маршрут, порти заходу або призначення, затримувати, завершувати або скасовувати подорож, переадресовувати судно, буксирувати інші судна або дозволяти буксирувати своє судно, пересаджувати пасажирів та їх багаж на борт інших транспортних засобів, навіть якщо це призводить до подовження або скорочення туристичної програми. Компанія не гарантує, що ці дії відповідатимуть розкладу пересадочних рейсів або трансферів (наприклад, літаків, поїздів тощо) внаслідок того, що тривалість спочатку узгодженої подорожі може змінюватися. З цієї причини пасажирам не сплачують жодні відшкодування, оскільки Компанія не є відповідальною за непрямі збитки.

 

За будь-яких обставин, пасажирам або речам, які знаходяться у відкритому морі, повинна надаватися допомога, але Компанія не несе відповідальність за наслідки змін круїзної програми з цієї причини. 

 

У випадку виникнення зовнішніх обставин, які знаходяться за межами контролю Компанії, обставин стосовно безпеки пасажирів або судна, а також з причини фрахтування судна або недостатньої кількості учасників, як передбачається умовами та положеннями даної туристичної програми, Компанія має право скасувати круїз та повинна повідомити про це пасажирам шляхом рекомендованого листа з офіційним повідомленням про отримання, електронною поштою або факсом з підтвердженням про доставку.

 

Круїзи, опубліковані в даній брошурі « КОМПАНІЯ «COMPAGNIE DU PONANT» - ЗИМОВІ КРУЇЗИ 2015-2016» повинні мати мінімальну набрану кількість учасників. Компанія «Compagnie du Ponant» може скасувати будь-яку круїзну програму за 21 день до дати відправлення, якщо мінімальна кількість зареєстрованих пасажирів є нижче або дорівнює 50% від заповнюваності судна (200 пасажирів для круїзів Антарктики та СубАнтарктики, 244 пасажири для всіх інших круїзних суден, таких як l’-TRAL, LE BOREAL,LE SOLEAL та LE LYRIAL, а також 55 пасажирів для судна LE PONANT).

 

Якщо Компанія вносить зміни до Угоди після посадки пасажирів на борт судна, то пасажири в будь-якому випадку мають право на грошове відшкодування, окрім відшкодувань за невиконані послуги, за які відшкодування не передбачаються Угодою. Більш того, пасажирам може потребуватися сплатити додаткові суми за послуги, надані за вищезазначених обставин та відшкодувати витрати за проживання на борту судна у випадку подовження терміну подорожі. Також в таких випадках Компанія «Compagnie du Ponant» може надати пасажирам каюти, крім тих, що були замовлені спочатку.

 

ґ) Багаж: Кожен пасажир має право безкоштовно пронести на борт судна припустиму кількість одягу та особистих речей, враховуючи всі обмеження під час авіаперевезення. Перевезення ручної поклажі або каютного багажу, а також особистих речей, повинно відбуватися з дотриманням певних допущень відповідно до умов та положень, передбачених туристичною програмою. На кожній одиниці багажу повинні чітко зазначатися повне ім’я пасажира, назва судна та номер каюти.

 

Всім пасажирам забороняється провозити в своєму багажу речі, вміст яких може загрожувати здоров’ю інших пасажирів, пошкодити або забруднити їх багаж на борту судна. Особливо забороняється провозити в багажу тварин, вогненебезпечні та вибухові речовини, корозійно-активні, небезпечні, ароматичні та негерметично запаковані матеріали.

 

Якщо пасажири не дотримуються цих правил, вони повинні будуть сплатити велику штрафну суму, передбачену законом.

 

У будь-якому випадку пасажир несе відповідальність за ушкодження, втрати та збитки, що відбулися з причини наявності вищезазначених предметів на борту судна, тому повинен гарантувати, що він не буде подавати позов на Компанію з цього приводу. В будь-який час та в будь-якому місці ці речі можуть бути вивантажені, пошкоджені, викинуті у відкрите море або убезпечені Компанією без надання жодних відшкодувань. Також пасажирам забороняється провозити в якості багажу всі предмети, крім тих, що призначені для особистого користування, речі, котрі заборонені до імпорту або, які не відповідають митним та поліцейським правилам. Пасажир виступає відповідальним за всі наслідки, витрати, збитки та штрафи, що виникають у зв’язку з цим. В цьому випадку Компанія не несе відповідальність за збитки чи пошкодження.

 

Пасажири повинні стежити за своїм особистим багажем під час перебування на борту судна, а також під час посадки, пересадки на інше судно та висадки. Компанія «Compagnie du Ponant» звільняється від відповідальності за багаж, що пасажир залишає без догляду та для котрого він не вжив необхідних заходів проти крадіжки, втрати або пошкодження. Особливо Компанія не несе відповідальність за предмети, схильні до поломки, та цінні речі, враховуючи, але не обмежуючись грошима, годинниками, цінними паперами, ювелірними виробами, комп’ютерами та будь-якими електронними матеріалами, мобільними телефонами та іншими цінними предметами, які пасажир повинен перевозити як ручну поклажу на борту судна. Всі ці речі завжди знаходяться під повною відповідальністю пасажира. Компанія «Compagnie du Ponant» не несе відповідальність за втрату або пошкодження цих речей. Пасажир є відповідальним за оформлення страховки для покриття багажу.

 

8. Незалежні підрядники/Обмеження відповідальності:

 

Пасажир погоджується, що Компанія «Compagnie du Ponant» діє в якості агента та/або довірчого власника для будь-якої особи, включаючи наземних та морських агентів та субпідрядників, які надають будь-які послуги, що є частиною круїзу. Послуги перевезення до порту відправлення, трансфери до судна, враховуючи надання готельних номерів та замовлень ресторану або організованих екскурсій надаються незалежними постачальниками, які не виступають працівниками круїзної Компанії «Compagnie du Ponant». У зв’язку з цим Компанія «Compagnie du Ponant» діє тільки в якості агента та не несе відповідальність за вищезазначені послуги, дії або бездіяльність субпідрядників чи інших підрядників.

 

Компанія «Compagnie du Ponant» не несе відповідальність за тілесні ушкодження пасажирів, їхню загибель, втрату або пошкодження багажу чи інших особистих речей пасажира, крім випадків, коли було доведено, що перевізник порушив свої юридичні обов’язки або, коли перевізник, його працівники чи агенти припустилися грубої недбалості. Однак, якщо Компанія «Compagnie du Ponant» все ж таки бере на себе відповідальність, то ця відповідальність повинна обмежуватися (детальна інформація надається за вимогою).

 

Компанія «Compagnie du Ponant» в жодному випадку не є відповідальною за невиконання або неналежне виконання обов’язків, коли це відбувається з причини певних дій пасажира; непередбаченого та неминучого порушення або ненадання третьою стороною будь-яких послуг, передбачених Угодою; виникнення надзвичайних та непередбачених обставин, які не контролюються Компанією «Compagnie du Ponant»; виникнення «форс-мажорних» обставин, таких як військові дії, загроза військових дій, бунти, масові заворушення, стихійні лиха, терористичні дії, природні та ядерні катастрофи, пожежі, технічні проблеми з транспортом, закриття портів, страйки та нещасні випадки на виробництві або будь-як інші події, які знаходяться за межами контролю Компанії «Compagnie du Ponant».

 

Під час експедиційних програм всі особи, які беруть участь в експедиційній діяльності, відповідальні за прийняття власних рішень стосовно придатності для будь-якого заходу, своєї безпеки, поведінки та здоров’я, а також погоджуються на участь в цих заходах виключно на свій власний ризик. Відвідування інформаційних брифінгів є обов’язковим. Таким чином, отримавши певну інформацію, кожен пасажир бере на себе ризик, пов'язаний з експедиційними заходами, а також звільняє Компанію «Compagnie du Ponant», її працівників, директорів, екіпаж судна, членів експедиційної команди та екскурсійних гідів від відповідальності, а також захищає їх від будь-яких та всіх обов’язків, судових процесів, позовів, претензій та вимог, котрі можуть виникнути в результаті певних дій Компанії «Compagnie du Ponant» та збитків чи пошкоджень в результаті участі пасажирів в вищезазначених заходах. 

 

Компанія «Compagnie du Ponant», Власники та Оператори суден, зазначені в даній брошурі, мають право вимагати відшкодування відповідно до будь-якого законодавства, положення, угоди або доктрини, котрі надають їм захист. 

 

9. Термін дії брошури

 

Починаючи з 26 серпня 2014 року та до моменту отримання подальшого попередження, ця брошура скасовує та заміщує всю інформацію, що міститься в усіх брошурах Компанії «COMPAGNIE DU PONANT» або будь-яких інших листівках.

 

10. Тарифи

 

Ціни, зазначені на момент оформлення замовлення засновуються на економічних умовах, які відомі станом на 26 серпня 2014 року та в період з 17 вересня 2015 року та до моменту отримання подальшого попередження. Ці умови, зокрема, виражаються у вартості перевезення та палива, відповідних зборах та податках за запропоновані операції (портові податки, податки за посадку та висадку, вартість входу або в’їзду до туристичних об’єктів), валютних курсах по відношенню до політики цін в даних туристичних програмах. Компанія «Compagnie du Ponant» зберігає за собою право змінювати ціни в межах, встановлених французьким законодавством. Всі зміни у вартості перевезення, палива, податків, зборів та візових витрат повинні враховуватися до вартості всієї подорожі. Окрім того, будь-які стягнуті додаткові податки підвищуватимуться для того, щоб включити суму для покриття агентської комісії. Будь-які зміни в тарифах не можуть вноситися менше, ніж за 60 днів до дати відправлення. Щоденний податок для вартості круїзу розраховують наступним чином:

 

S= зміна у вартості палива* x щоденне споживання**

Місткість судна ***

 

(*): ДИЗЕЛЬНЕ ПАЛИВО, ФОБ, м. РОТТЕРДАМ 0,1% в доларах США

(**):КРУЇЗНІ СУДНА L’-TRAL, LE BOREAL, LE LYRIAL, LE SOLEAL – 20 т; LE PONANT – 5,5 т

(***):КРУЇЗНІ СУДНА L’-TRAL, LE BOREAL, LE LYRIAL, LE SOLEAL: 244 пасажири, LE PONANT: 55 пасажирів

 

11. Туристичне Страхування:

 

Пасажири несуть відповідальність за оформлення страхування від скасування/страхування багажу/страхування невідкладної допомоги/страхування від невиїзду/медичного страхування.  

 

12. Судові позови:

 

Жодні судові позови не можуть подаватися проти Компанії «Compagnie du Ponant» без письмового та детального позовного прохання рекомендованим листом із повідомленням про отримання протягом наступного терміну: a) Для Багажу: у випадку очевидного пошкодження або втрати: позов повинен подаватися не пізніше, ніж під час висадження з судна. У випадку прихованого пошкодження або втрати: позов повинен подаватися протягом семи (7) днів із дати висадження з судна або запланованої дати висадження; б) Для Пасажирів у випадку спричинення тілесних ушкоджень: позов повинен подаватися протягом тридцяти (30) днів із дати висадження пасажира з судна або запланованої дати висадження. Недотримання цих положень означатиме, що висадження пасажира з борту судна відбулося за безпечних умов, без будь-яких ушкоджень, а пасажир отримав свій багаж непошкодженим.

 

13. Юрисдикція

 

Дані умови та положення регулюються та тлумачаться відповідно до Міжнародних положень, а також стосуються перевезення пасажирів та їхнього багажу з моменту їх посадки на борт судна та до моменту їх висадження, враховуючи порти відправлення, призначення або зупинок. За межами зазначеного періоду часу Компанія «Compagnie du Ponant» не бере на себе відповідальність. Не обмежуючи значення необхідних законних положень, будь-які дії, що стосуються тлумачення або виконання даної Угоди, повинні розглядатися судом належної юрисдикції в місті Марсель, Франція.

 

Компанія «Compagnie du Ponant» не несе відповідальність за будь-які пропуски, друкарські або презентаційні помилки та зберігає за собою право вносити виправлення за необхідністю.

 

 

© ООО «Группа Компаний Инфлот Круиз Энд

Ферри Украина»

01024, Украина, г. Киев,
ул. Лютеранская 11 А, офис 2

Публичный договор (оферта) на туристическое обслуживание

Пользовательское соглашение

 

Принимаем к оплате

Киев: + 38 (044) 364 33 07
+38 (067) 307 01 00

Львов: + 38 (032) 253 36 38
+38 (095) 370 89 79
пн-пт: 09:00-19:00

 E-mail: booking@inflotcruises.com

                        www.inflotcruises.com

Мы в соцсетях:

 https://twitter.com/inflotcruises