circle-loader

News

Новини круїзної лінії Katarina Line

Новини
slider

Date:

03.10.2019

Круїзна компанія Katarina Line оголосила про запуск програми по залученню нових туристичних агентів в Північній Америці. Нова ініціатива спрямована на збільшення обсягу продажів в регіоні і участь в головних торгових виставках, наприклад, USTOA Annual Conference в Арізоні. Також Katarina Line є членом багатьох локальних туристичних асоціацій (ASTA, NTA, RDA, ETOA, STAN).

Katarina Line володіє більше 50 яхтами різних розмірів і категорій і обслуговує близько 30000 осіб щорічно. Варто відзначити, що круїзна компанія нещодавно поповнила свій флот елітними яхтами у відповідь на зростаючі вимоги клієнтів з США та Канади, які хочуть знайомитися з Хорватією в атмосфері розкоші і комфорту.

Маршрути компанії розроблені таким чином, щоб показати всю красу Середземноморського узбережжя і мальовничість міст Хорватії в обстановці усамітненності і розслабленості. Гості можуть плавати в кристально чистому морі і насолоджуватися місцевими пам'ятками і розвагами в кожному порту.

Туристам доступні як ультрасучасні лайнери, наприклад, MV Infinity місткістю 38 пасажирів, так і більш традиційні яхти: дво- трищоглові дерев'яні вітрильники місткістю від 8 до 14 осіб. При цьому абсолютно всі яхти обладнані системою кондиціонування, доступом до бездротового Інтернету і оснащені просторими каютами.

Other news

Entrance

Консультация

Thank you for your feedback, it will appear on the site soon

inflot-logo