circle-loader

News

Oceania Sirena - оновлення лайнера

Новини
slider

Date:

25.09.2019

Oceania Cruises – круїзна компанія класу преміум, яка створена для любителів вишуканих круїзів по нетривіальних маршрутах в атмосфері абсолютного комфорту та елегантної розкоші. Головні відмінні риси лінії: висока вишукана кухня на борту від визнаного майстра кулінарії Жака Пепана, умиротворена і розслаблена атмосфера на лайнері, п'ятизірковий персоналізований сервіс, лайнери середнього розміру до 1250 пасажирів.

Круїзи Oceania Cruises обирають досвідчені круїзери від 35-40 років, для яких важливий рівень комфорту в подорожі і певний рівень усамітненості без гучних розваг, як на великих мегалайнерах.

Круїзний лайнер Oceania Sirena став третім лайнером флоту компанії Oceania Cruises, який пройшов масштабну реконструкцію в рамках багатомільйонної програми OceaniaNEXT.

Sirena отримала багато оновлень, незважаючи на те, що це наймолодший лайнер в родині Oceania (спущений на воду в 2016 році).

342 каюти на борту отримали нові сучасні інтер'єри і технологічні новинки. У спа пасажирів чекає нове розслаблювальне освітлення, а в громадських місцях встановлені нові кришталеві люстри.

На відкритій палубі гостей зустрічатиме нова інсталяція у вигляді сталевих риб, а кафе Bar Istas прикрасять художні роботи Жака Пепана - головного шеф-кухаря і кулінарного натхненника Oceania Cruises.

Президент компанії Oceania Cruises Боб Біндер (Bob Binder) говорить, що всі зміни і поліпшення, якомога краще демонструють прихильність лінії до постійного розвитку і бажання дати гостям найкращий досвід.

Подивитись всі круїзи компанії Oceania Cruises!

Ласкаво просимо на борт!

Other news

Entrance

Консультация

Thank you for your feedback, it will appear on the site soon

inflot-logo