circle-loader

News

Очікування з користю

Замітки
slider

Date:

05.11.2019

Немає нічого більш втомлюючого, ніж очікування. Особливо, якщо мова йде про вільний час в аеропорту між стикувальними рейсами. Іноді пасажирам доводиться безцільно тинятися по території терміналу по кілька годин.

У деяких аеропортах світу вирішили подбати про дозвілля очікуючих і пропонують пасажирам безкоштовні екскурсії по цікавим визначним пам'яткам міста. Нижче для Вас рейтинг 5 світових аеропортів з найцікавішими екскурсіями.

1. Аеропорт Інчхон в Сеулі (Корея)

Якщо Ви потрапили в аеропорт Інчхон і у Вас є від 3 до 24 годин вільного часу між рейсами, Ви можете записатися на безкоштовну екскурсію на стійці реєстрації аеропорту. При собі потрібно мати посадковий талон, паспорт і візу.

В аеропорту пропонується відразу кілька екскурсійних турів тривалістю від 1 до 5 годин. Під час оглядових турів з аеропорту туристи можуть побачити палацовий комплекс династії Чосон, буддійський храм Хедон Енгунса, розташований на морській кручі, колоритний ринок Шінпо, печеру Гвангменг і багато іншого.

Крім безкоштовних екскурсій в аеропорту є ще чимало безкоштовних послуг і розваг для очікуючих: Музей корейської культури, квіткові сади, центр культурного дозвілля.

2. Аеропорт Чангі в Сінгапурі (Сінгапур)

Щоб потрапити на безкоштовну екскурсію від аеропорту, Вам потрібно мати посадковий квиток, паспорт (віза українцям не потрібна на термін перебування до 96 годин в країні) і мінімум, 5,5 годин вільного часу. Записатися на екскурсію можна біля стендів в транзитній зоні за годину до початку туру.

На вибір пропонується 2 екскурсії: оглядовий тур по місту і тур історичної спадщини. Екскурсії проводяться щодня з 09:00 до 18:00. У програмі турів огляд футуристичних садів «Біля затоки», знаменитого готелю «Маріна Бей Сендс», китайського кварталу і т.д.

Також в аеропорту Сінгапуру відкриті 5 мальовничих садів і цілодобові безкоштовні кінотеатри.

3. Аеропорт імені Ататюрка в Стамбулі (Туреччина)

Скористатися послугою безкоштовних екскурсій можуть тільки пасажири авіакомпанії Turkish Airlines з паспортом і посадковим талоном на руках. Для клієнтів авіакомпанії, у яких є від 6 годин вільного часу, розроблені різні маршрути екскурсій з відвідуванням таких значущих пам'яток, як Блакитна мечеть, собор Св. Софії, палац Топкапи, площа Таксим і інші.

4. Міжнародний аеропорт міста Солт-Лейк-Сіті (США)

Солт-Лейк-Сіті - всесвітній центр мормонів. Ця релігійна організація передбачила для гостей міста безкоштовний трансфер до головного храму міста на площі Темпл-Сквер.

Якщо у Вас є від 2 годин вільного часу і віза США, при бажанні скористайтеся можливістю безкоштовно оглянути місто.

5. Міжнародний аеропорт в Досі (Катар)

Якщо тривалість Вашої пересадки більше 5 годин, вирушайте на безкоштовну екскурсію по столиці Катару. Запис на оглядовий тур відкривається за 2 години до початку і проводиться в порядку живої черги. При собі потрібно мати паспорт, посадковий квиток і візу.

Екскурсії проводяться щодня з 08:00 до 20:00. У програму турів входить відвідування комплексу «Перлина Катару», Культурного села, Старого ринку та Музею ісламського мистецтва.

Other news

Entrance

Консультация

Thank you for your feedback, it will appear on the site soon

inflot-logo