circle-loader

Port

Хеллесілт, Норвегія

Change currency

Description

Хеллесілт – невелике норвезьке селище на березі фіорду. Більшість круїзних лайнерів заходять у порт на 1-2 години для того, щоб висадити на берег пасажирів, які забронювали екскурсії і повернуться на борт в сусідньому порту – Гейрангері. У Хеллесілті проживає 260 осіб.
Круїзні лайнери або зупиняться у селищі біля пристані, або стають на рейд – тоді пасажирів доправляють на берег катерами. Оглядову екскурсію Хеллесілтом, Гейрангером та околицями можна замовити на борту лайнера.
Що подивитися у Хеллесілті?
З Хеллесілту кілька разів на день курсує пором у Гейрангер. На борту Вас очікує простора палуба для того, щоб помилуватися навколишніми пейзажами, а також кафе зі смачними закусками та норвезька музика.
Перше, що Вас привабить під час круїзної стоянки, - великий водоспад у центрі Хеллесілта, з одного боку якого – місцева церква, з іншого – колоритна дерев’яна хатинка.
В містечку працює Гранд-готель, є кілька сувенірних магазинів і супермаркетів. У магазині при ткацькій фабриці можна недорого придбати традиційні норвезькі светри.

Other directions

0 Comments

Entrance

Консультация

Thank you for your feedback, it will appear on the site soon

inflot-logo