circle-loader

Related cruises

Круїзи з українською групою

slider
Запрошуємо Вас приєднатись до українських груп туристів на борту круїзних лайнерів! Українські групи на борту – це можливість відпочити у колі земляків у супроводі співробітників компанії Inflotcruises з моменту зустрічі в аеропорту вильоту до повернення в Україну.

Круїзи з українськими групами дозволяють туристам розслабитися і забути про всі турботи на час мандрівки. В таких турах Ви не турбуватиметеся про організацію перельотів в країну початку круїзу чи пошук трансферів з аеропорту в порт – все вже продумано до дрібниць, Вам залишається тільки насолоджуватись відпочинком.ТРАВНЕВИЙ ГРУПОВИЙ РІЧКОВИЙ КРУЇЗ ПОРТУГАЛІЄЮ

Маршрут туру: Лісабон, Порту, Регуа, Пезу-да-Регуа, Піньян, Вега-де-Терон, Барка д’Альва, Феррадоза, Фолгоза, Леверіньйо
Дати туру: 03.05.2020 – 11.05.2020
ВАРТІСТЬ ТУРУ:
від 1999€

15-ДЕННА МАНДРІВКА ПІВНІЧНОЮ ЄВРОПОЮ

Маршрут туру: Мадрид, Толедо, Валенсія, Лісабон, Віго, Гавр, Гарвіч/Лондон, Амстердам, Орхус, Варнемюнде, Берлін
Дати туру: 02.05.2020 – 16.05.2020
ВАРТІСТЬ ТУРУ:
від 1779€ПІВНІЧНА ЄВРОПА І НОРВЕЗЬКІ ФІОРДИ

Маршрут туру: Копенгаген, Хеллесілт, Гейрангер, Берген, Ставангер, Гетеборг, Варнемюнде
Дати туру: 10.07.2020 – 18.07.2020
31.07.2020 – 08.08.2020
28.08.2020 – 05.09.2020
ВАРТІСТЬ ТУРУ:
від 1349€


14-ДЕННИЙ ТУР ПО БРАЗИЛІЇ В ПЕРІОД НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Маршрут туру: Ріо-де-Жанейро, Іґуасу Фолз, Сантос, Бузіос, Салвадор, Ільєус, о.Ілья-Гранді, Сан-Паулу.
Дати туру: 29.12.2019 – 11.01.2020
ВАРТІСТЬ ТУРУ:
від 3750€

Групові круїзи від Inflotcruises – це:
НАЙКРАЩІ МАРШРУТИ
Для групових турів ми підібрали найцікавіші маршрути за найвигіднішими тарифами. Як правило, це унікальні напрямки або найбільш популярні серед наших туристів.
ВИГІДНА ЦІНА
Прямі контракти з круїзними компаніями, готелями та перевізниками, а також спеціальні тарифи від підрядчиків дозволяють представити конкурентну ціну для наших клієнтів. Якщо бронювати всі послуги окремо, ціна виходить набагато вищою. Це робить наші групові тури вигідними.
ВКЛЮЧЕНІ ПОСЛУГИ
У вартість групового круїзного туру, крім мандрівки на лайнері, вже включені перельоти, трансфери, готелі за маршрутом та частина екскурсій. Таким чином, Вам залишається врахувати хіба що особисті витрати на сувеніри та дозвілля в портах та на лайнері.
ЗРУЧНА ЛОГІСТИКА
Ми завжди детально продумуємо маршрут туру та дбайливо складаємо логістику, щоб Ваша подорож була максимально комфортною і захопливою!
СУПРОВІД КООРДИНАТОРА
Наші координатори – співробітники компанії Inflotcruises, які володіють теоретичною та практичною інформацією щодо круїзних подорожей. Наші тури завжди координують тільки найбільш досвідчені співробітники компанії.
Жодних мовних бар’єрів – у групових турах, на відміну від звичайних, Вам не обов’язково звертатись з питаннями до працівників лайнерів, адже всі питання Вам допоможе вирішити координатор, який перебуває з Вами впродовж всього туру.
РОСІЙСЬКОМОВНІ ЕКСКУРСІЇ В ПОРТАХ ЗАХОДУ
В портах заходу лайнера по маршруту туру у туристів є можливість забронювати екскурсії з професійними ліцензованими гідами. Для наших екскурсій ми обираємо лише найкращих російськомовних гідів та найцікавіші програми турів з відвідуванням знакових пам’яток, дегустаціями та якісним транспортом.

Entrance

Консультация

Thank you for your feedback, it will appear on the site soon

inflot-logo