circle-loader

Related cruises

Екзотичні круїзи

slider
Світ здається безмежним, коли Ви подорожуєте на лайнері. Особливо, коли це стосується усамітнених унікальних локацій, які не так просто вивчити, подорожуючи по суші.

Вирушити в екзотичний круїз - це один з найпростіших способів з комфортом побувати у найвіддаленіших куточках планети, познайомитися з розмаїттям культур і отримати захопливі враження на все життя!

На цій сторінці ми зібрали екзотичні круїзи від Costa Cruises, щоб ви могли вибрати свій круїз під зручну дату і купити екзотичний круїз онлайн.

Маршрути

Лайнер Маршрут Ціна Забронювати
Costa Victoria Індійський океан з Мале і Мумбая від 10 496 грн (357 євро)
Costa Mediterranea Індійський океан з Порту-Луї від 22 609 грн (769 євро)
Costa Fortuna Південно-Східна Азія з Сінгапура від 10 261 грн (349 євро)
Costa Diadema Перська затока з Дубая від 11 437 грн (389 євро)

Обирайте свій ідеальний круїз в зручні дати і вирушайте на зустріч яскравим враженням разом з Costa Cruises!

Тим більше, що продовжується акція від Сosta Cruises - 20% знижка на круїзи по екзотичних напрямках в зимовий період!

ПАКЕТ ЕКСКУРСІЙ ВІД COSTA CRUISES ЗА АКЦІЙНОЮ ЦІНОЮ!

Пакет з трьох екскурсій (Порт Вікторія, Нусі Бе, Таматаве) в круїзі по Індійському океану за спеціальною ціною + знижка 20% на інші екскурсії на борту (на іноземних мовах або без гіда)!
СПОСОБИ БРОНЮВАННЯ:
  • Заздалегідь при бронюванні круїзу. Бронюється тарифом (EBasic або EComfort). Депозит 20 євро додається до вартості круїзу. Доплата до повної вартості пакета туристами на борту, списується з круїзного рахунку туриста.
  • Додавання екскурсійного пакету до вже існуючої броні. Вартість бронювання при цьому не змінюється. Повна вартість пакета оплачується туристами на борту шляхом списання з круїзного рахунку.

УВАГА! Тільки при бронюванні пакету екскурсій першим або другим способом гарантує туристам місце на екскурсії. Додати пакет екскурсій можливо і на борту в перший день круїзу, але тільки при наявності вільних місць.

АКЦІЙНА ВАРТІСТЬ ПАКЕТА: (3 екскурсії російською в портах Порт Вікторія, Нусі Бе, Таматаве) – 379 євро за особу (ціна без знижки - 435 євро)!

Entrance

Консультация

Thank you for your feedback, it will appear on the site soon

inflot-logo