ОТЗЫВЫ

search_form

          

            

 

  

 USD25.1515.10.2019
EUR27.615.10.2019

ОТЗЫВЫ

 

16.08.2019

 

New Statendam | Круиз по Норвежским фьордам | 03.08.2019

 

Олексій, від імені львів'ян, тобто Гаврилівих та Дацьків, які подорожували круїзом завдяки ІНФЛОТу- західне відділення,  до Норвегії через  Амстердам, дякую Тобі і Твоїй команді за велику роботу, яка сприяла нашій подорожі.
 
1) Нам повезло з погодою.
 
2) New Statendam дійсно хороший лайнер, відносно кращий за Norvegian Epic.  Особливість у харчуванні. Такої кількості елітної їжі не вживав до цього.
 
3) Наявність організованих екскурсій була дуже помічною. Добре, що українська група двічі мала окремі екскурсії у Норвегії. Усі гіди як в Амстердамі, так і в Олесунді та Бергені,  були високого рівня.
 
4) Програмне екскурсійне поєднання Амстердам та круїз до Норвегії з забезпеченими екскурсіями виявилися вдалими. Щодо тематичних екскурсій - окремі візити до музеїв Амстердаму необхідно викупляти заздалегідь. Обов'язково до музею Ван Гога.
 
5) Holland-America Line піклується за пасажирів у день їхнього вибуття з корабля. Тому ми, львів'яни,  могли встигнути до раннього вильоту на Варшаву, а далі до Львова прибуттям в полуденний час. Ранній вихід забезпечується на кораблі. Далі є сервіс для пасажирів, авіарейсів вильотами з аеропорту Амстердаму до 15.00 човниковими автобусами, в тому числі з короткими екскурсіями, а також вильотами  після 15.00 з програмними екскурсіями в місті Амстердамі та по голландському селі.
 
6) Треба розуміти, що в аеропорту Варшави, багажі для громадян, які не є членами ЄС підлягають додатковій перевірці, що вимагає додаткового часу в аеропорту. Тому прибули до Львова з неділі на понеділок із малим запізненням та без багажу, який отримали наступним рейсом з Варшави  у понеділок увечері. Тому на майбутнє нічні польоти з Варшави до Львова, якщо в транзитному порту Варшави немає двох чистих годин, не варто планувати, або мати з собою тільки ручну поклажу.
 
6) На моє бачення ІНФЛОТ повинен надавати додаткові послуги своїм клієнтам до круїзів та після них. Проте Ваші послуги в перерахунку до обмінних курсів валют мають бути приведеними до реального стану готівкових обмінів, а самі послуги повинні визначатися зрозумілою клієнтам маржою, бо клієнти володіють особистою інформацією через доступні їм джерела, а також Holland-America Line надає свої турпослуги, які не є дешевими, але вигідними в часовому вимірі. Для прикладу екскурсія на водопад в Ейдфьорді, яку оплатили через Інфлот,  була пізньою, а відповідно було всього 10-15 хвилин на автостоянці біля 
водоспаду. Це час, щоб піти на оглядову площадку, зробити десяток фотографій та повернутися до автобусу. І мерщій назад до лайнера.
 
7) Скольден та екскурсія на льодовик, яку ми якнайшвидше купили на кораблі, але більшість пасажирів мали уже заброньовані екскурсії . До льодовика їхати автобусом не менше півтора години. Паркувальна площадка до льодовика на відстані до одного км. З цієї площадки вид обмежений. Є інша площадка з рестораном на відстані три км. Звідти льодовик видно краще. Загалом 30 хвилин на оглядини ландшафтів та знову назад півтори години . Отже такі автобусні екскурсії займають до чотирьох годин і  можна зробити фото на фоні льодовика. Насправді, як у тій казці - їв, пив, у роті не було, а по бороді текло. Піші екскурсії до льодовика і на початок льодовика організуються окремо і за додаткову плату. В цьому випадку екскурсія до льодовика займатиме повний день у Скольдені. А ще залежатиме від погоди. Так само як було в Ейдфьорді, російська група поїхала вранці, а ми були у другому заїзді.
 
З повагою,
Мирослав Гаврилів

 

21.05.2019

 

Costa Magica | Гранд-вояж из Генуи в Стокгольм | 03.05 - 18.05.2019

 

Благодарю компанию и Сергея Прядко за чудесный круиз - Гранд Вояж из Генуи в Стокгольм! Отличная организация и продуманная логистика! Мой первый опыт круизного отдыха превзошел мои ожидания - это были 14 дней наслаждения вкусной итальянской кухней, интересными шоу программами и замечательными экскурсиями с отличными экскурсоводами! 
Спасибо за доставленное удовольствие!

 

Любовь Воробьева

 

29.07.2018

 

Pullmantur Zenith | Норвезькі фіорди з Києва 19.07 - 29.07.2018

 

Я в круизе первый раз, но после этого путешествия уверена, что, конечно же, стоит побывать в Норвегии и не однажды. Фантастика фьордов завораживает. Окружающая красота природы, чистый воздух, которым, кажется, не надышаться, море, лайнер – это подарок жизни. Хочу выразить благодарность компании Инфлот, всем сотрудникам, которые готовили этот круиз -праздник! Большое спасибо сопровождающим - Мельниченко Виталине и Назаренко Катерине за их доброжелательность, коммуникабельность и теплоту, без них этот круиз не был бы таким сказочным. Норвегия будет сниться долго!

 

Осташева Любовь Григорьевна

 

 

29.07.2018

 

Pullmantur Zenith | Норвезькі фіорди з Києва 19.07 - 29.07.2018

 

Тур очень красочный и увлекательный. Все на высшем уровне. Сопровождающие Мельниченко Виталина и Назаренко Катерина обладают высоким профессионализмом и хорошим отношением к туристам, внимательные, серьезно и точно выполняют свою работу. Большое спасибо компании Инфлот за прекрасную организацию тура. Мы обязательно будем советовать услуги Вашей компании нашим родственникам, близким и знакомым!

 

Урицкая Наталия и Урицкий Марк

 

 

29.07.2018

 

Pullmantur Zenith | Норвезькі фіорди з Києва 19.07 - 29.07.2018

 

Туром задоволена! Завдяки компанії Інфлот відкрила для себе багато нового і цікавого. Віталіна і Катя працювали з групою злагоджено, вчасно доносили всю інформацію, за це їм велике спасибі!

 

Пархоменко Ганна Михайлівна

 

 

29.07.2018

 

Pullmantur Zenith | Норвезькі фіорди з Києва 19.07 - 29.07.2018

 

Від подорожі в мене залишились лише найкращі враження! Було приємно спілкуватись з координаторами групи - Віталіною та Катериною. Також дуже сподобались змістовні екскурсії. Дякую за незабутню подорож!

 

Горобець Оксана Пилипівна

 

 

29.07.2018

 

Pullmantur Zenith | Норвезькі фіорди з Києва 19.07 - 29.07.2018

 

Цю подорож я запам’ятаю надовго! Дуже сподобалась охайна Рига. Завдяки компанії Інфлот я вперше в житті слухав орган (в Домському соборі Риги), зустрів знайомого, якого не бачив 45 років!

Екскурсія в Гейрангері та місцевий гід Радміла - вищий пілотаж!

Моя стихія вода, а її було багато! Щодо рибного базару в Бергені - він був дорогуватим, можна і дешевше.
Ця подорож дала мені зрозуміти, що азартні ігри це не моє, програв в казино 50 Є.
Сервіс на борту оцінюю на вищому рівні: капучіно і дабл віскі 5 балів! Щодо харчування - внук був не голодний, а він поїсти любить.

Інфлот, дякую за емоції!

 

Колісник Михайло Григорович

 

 

29.07.2018

 

Pullmantur Zenith | Норвезькі фіорди з Києва 19.07 - 29.07.2018

 

Лайнер возрастной и это заметно. Обслуживание и развлекательные программы нацелены на испаноязычных туристов.Дублирование на английском языке происходит в слишком сжатой форме и английский в испанском исполнении немного специфичен и непонятен.

 

 

Лариков В.В.

 

 

22.07.2018

 

Pullmantur Zenith | Експедиційний тур до Полярного кола 05.07 - 22.07.2018

 

Нам дуже сподобалась програма туру, все гарно сплановано, передбачено і дуже зручно! Залишилось багато вражень від берегових турів, особливо варті уваги Осло, Тронхейм і Шпіцберген. Дякуємо за турботу про кожного туриста нашому супроводжуючому – Сергію Прядко!

 

Жорницькі Юрій і Стела

 

 

22.07.2018

 

Pullmantur Zenith | Експедиційний тур до Полярного кола 05.07 - 22.07.2018

 

Організація поїздки дуже сподобалась. Так як ми були перший раз в круїзі, для нас все було новим і цікавим. Єдиний мінус – на лайнері для іспанців було багато іспанського шоу, не все перекладають на англійську, але на відпочинок це суттєво не вплинуло.
Супроводжуючий Сергій допомагав всім по будь-яким питанням, ніяких проблем не було. Дякуємо за добре організований супровід!

 

Віннічук Наталія Валеріївна і Сергій Володимирович

 

 

22.07.2018

 

Pullmantur Zenith | Експедиційний тур до Полярного кола 05.07 - 22.07.2018

 

Большое спасибо менеджеру Оксане Кузьмичевой за то, что она предложила этот тур.Она очень профессиональный менеджер, коммуникабельный и знающий свою работу. Спасибо, Оксана!
Не понравилось, что в джакузи нет своей раздевалки, на борту очень дорогие экскурсии, но в целом все хорошо!

 

Макарюха Валентина

 
 
02.07.2018
 
 
Pullmantur Horizon | Круїзний тур Грецькими островами | 23.06 - 02.07.2018
 

Подорож сподобалась! Добре, але мало. Вражаючі екскурсії, але хотілось би більше цікавих маршрутів та більше Грецької міфології. Наприклад: на Санторіні можна було б відвідати місто Ійя та морську екскурсію до вулканів.

Супроводжуючим задоволені, Віталіна організована, комунікабельна, приємна, уважно ставилась до вимог усіх пасажирів та намагалась задовільнити усіх їх прохання, ніхто із групи не загубився.
Надсилайте свої пропозиції, поїдемо ще!

 

Борисюк Ірина та Сергій

 

 

02.07.2018

 

Pullmantur Horizon | Круїзний тур Грецькими островами 23.06 - 02.07.2018

 

Раніше з Інфлотом були у круїзі на Costa, цього року обрали Pullmantur Horizon з концепцією харчування «ультра все включено». Сподобалось все, окрім виходу із лайнера під час якірної стоянки лайнера в портах (задовга процедура). В цілому залишились задоволені відпочинком, дуже цікаві екскурсії. Вдячні Віталіні за сумлінне ставлення до своїх обов’язків, організацію і чітку роботу!

 

Воронін Володимир Васильович і Надія Дмитрівна
 
 
09.07.2018
 
Pullmantur Horizon | Круїзний тур Грецькими островами | 23.06 - 02.07.2018
 
Враження від круїзного туру Грецька Одіссея в круїзі | 23.06 - 02.07.2018, який здійснили на лайнері Horizon компанія Pullmantur Cruceros
Хочу поділитися враженнями від круїзного туру Грецька Одіссея в круїзі | 23.06 - 02.07.2018, який здійснили на лайнері Horizon компанія Pullmantur Cruceros.
Усі, хто ставить за мету і робить все можливе, щоб бачити європейські країни (є також й інші направлення), і має навіть середній достаток проживання, повинні ще знати про наявність в Україні можливості здійснювати круїзні тури. Завдяки компанії Pullmantur Cruceros, круїзний тур Грецька Одіссея залишив незабутнє враження. На борту лайнера Horizon створені всі можливості для якісного і приємного відпочинку як у найкращому готелі (та ще й у Середземному морі): прекрасне харчування за системою "УЛЬТРА ВСЕ ВКЛЮЧЕНО"; цікаві розважальні програми (жива музика, вечірні вистави, концерти); порадує й любителів басейнів, тренажерних залів; сервіс кафе, ресторану на високому рівні. Але варто виділити цікавий маршрут, розроблені компанією Inflot Cruise: супер цікаві екскурсії Афінами, відвідування островів Міконос, Санторіні, Крит та міст Волос, Нафплін, Пірей. Завжди поруч координатор Віталіна та помічник Наталія, які люб'язно і професійно у всьому допомагали і головне, хто погано володіє англійською мовою, то у разі потреби завжди ставали перекладачами. З такими працівниками туристичної компанії завжди гарантований якісний відпочинок! Спасибі вам шановні і милі дівчата. Гарних Вам туристів!!!!!!
Спостерігаючи під час незабутнього відпочинку за туристами з різних країн світу, і видно що є люди з рівнем достатком проживання, думаєш: ми українці - найкраща нація: виховані, добрі. щирі, працелюбні. Ми повинні також мандрувати, бачити інші країни світу (світ такий прекрасний!) і робити своє життя в Україні ще кращим. Ми того варті!
То ж спасибі Inflot Cruise, компанії Pullmantur Cruceros за прекрасний відпочинок. Також велика вдячність усім працівникам лайнеру Horizon за якісний сервіс (кожен день отримували програму турного дня, чистота в каютах, ввічливість, турбота) та особлива вдячність координатору групи Віталіні за постійну інформацію, турботу, яка у турі була просто ангелхоронителем починаючи з Борисполя. Також спасибі усім туристам нашої української групи, які були щирими, привітними, милими людьми (це також важливий фактор під час відпочинку.) Скориставшись послугами даної туристичної компанії, отримуєш заряд на хороший настрій, активну працю і зароблення коштів для наступного такого сервісного відпочинку.
 
З вдячністю і повагою сім'я Кальчук із міста Українки Київської області
 
 
20.06.2018
 
Costa Diadema | Круїзний тур Середземномор'ям 08.06 - 17.06.2018
 
Добрий день! 
Мої туристи Флореску і Юрків, і я особисто хочемо подякувати Вам і вашій компанії за чудовий круїз!!! За підвищення категорії каюти на каюту з балконом - це для них був неймовірний подарунок!!! 
Так сподобалась вся організація до і після посадки на лайнер!!!
Такох сам круїзний тур був дуже чудовим!!!
Ще раз дякуємо Вам за неймовірні враження наших туристів!!!
До нових бронювань!!!
 
З повагою, Тетяна Корда
ТА Міленіум Плюс
 
 
23.02.2018
 
Costa Mediterranea | Круиз по ОАЭ и Оману | 16.02.2018 – 23.02.2018
 
В цілому програма туру сподобалась, рівень транспорту чудовий, робота супроводжуючого на відмінно - все завчасно та зрозуміло. Дякую Сергію. А от стосовно екскурсій в Абу-Дабі та Дубай від Costa, якщо б раніше знали, тоді краще б поїздили самостійно. Деякі об’єкти дійсно гідні огляду, особливо мечеті та музеї.
 
Склалося враження, що в Маскаті менше доступних туристичних пам'яток, але навіть не дивлячись на довгий похід пішки, все одно ця екскурсія, організована саме Інфлотом, була найбільш інформативною. Я би обов’язково порекомендувала послуги компанії «Inflot Cruise & Ferry Украина»!
 
Клочко Катерина Валентинівна
 
 
23.02.2018
 
Costa Mediterranea | Круиз по ОАЭ и Оману | 16.02.2018 – 23.02.2018
 
Я вперше спробувала круїзну подорож. Мені дуже сподобалось. Координатор Сергій комунікабельний, дуже грамотний, особливо сподобалось ставлення супроводжуючого до туристів (всіх одразу  запам’ятав і звертався по імені). Екскурсії по Мускату і Абу-Дабі – вдале наповнення. Щодо Дубаю – не охвачені нові об’єкти, фонтани, хмарочоси. Відпочинок незабутній, хочеться продовжувати... 
 
Сопожнікова Юлія Володимирівна
 
 
23.02.2018
 
Costa Mediterranea | Круиз по ОАЭ и Оману | 16.02.2018 – 23.02.2018
 
Враження від круїзної подорожі дуже хороші. Було б добре, якщо б включили в маршрут екскурсій океанарій, фонтан і вежу Бурдж-Халіфа.
 
Радько Жанна Миколаївна
 
 
23.02.2018
 
Costa Mediterranea | Круиз по ОАЭ и Оману | 16.02.2018 – 23.02.2018
 
Дуже сподобалось в круїзі по Еміратам на лайнері CostaMediterranea, приємно вражена. Сподіваюсь на подальшу співпрацю,хотілося б відвідати й інші лайнери та побувати в інших круїзних напрямках. Всім рекомендую послуги компанії «Інфлот».
 
Масловська Світлана Василівна
 
 
18.01.2018
 
Costa neoRiviera | Круиз по ОАЭ и Оману | 30.12.2016 - 06.01.2017
 
Были в круизе по Персидскому заливу с 30 декабря по 6 января. Смотрите, что из этого получилось! Всем рекомендуем! Маршрут интересный, в Эмиратах тепло, позагорали и накупались. Отдельно хотим отметить остров Сир-Бани-Яс, никуда не нужно ехать, пляж и море прямо при выходе с лайнера, Costa еще и накрывала обед на берегу. Масса торговых центров, приятные цены, можно попасть на хорошие скидки, но не везде.
 
 
 
 
10.10.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Нам очень понравился тур, очень насыщенный, познавательный, необычный. Даже не слишком теплая погода и легкое покачивание в море не испортили ярких впечатлений. Понравилась работа девочек-гидов Виталины и Анастасии. Все было четко и информативно, приятные в общении. Молодцы! Вся информация вовремя, вежливо, тактично и профессионально. Большое СПАСИБО! Виталине отдельное спасибо за заселение в отеле в Лиссабоне! Из-за задержки готовности трехместного номера к нашему прибытию благодаря стараниям гида выдали сьют двухкомнатный и комплимент от «Интфлота» - бутылку вина. Спасибо!
 
Наталья и Денис Петровские
 
 
06.10.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Очень довольны круизом. Единственное, что не так, - это маловато времени для личных нужд во время экскурсий. Сопровождающие Виталина и Настя заслуживают оценку «отлично», всегда рядом, помогут и объяснят. Большое спасибо.
 
Мельник Ирина Львовна
 
 
05.10.2017
 
Monarch | Груповий тур «Гранд-вояж з Берліна в Лісабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Дякуємо за якісно підібраний маршрут, цікавий, пізнавальний та різноманітний за враженнями, дякуємо за змістовні екскурсії, увагу до нас з боку Мельниченко В. та Гбур А. Супроводжуючі Віталіна та Анастасія уважні, відповідальні, компетентні. Чудова ідея – знайомство з містами Берлін та Лісабон до і після круїзу з розташуванням у готелях та екскурсіями.  Хочемо відмітити якісний відбір об’єктів для огляду у межах відведеного часу на знайомство з містами під час берегових турів. Оглядові екскурсії по Лісабону (денна та вечірня), на мій погляд, носили багато спільної інформації. Вечірня екскурсія мала невдале місце розташування ресторану з шоу фаду. У Лісабоні та Сінтрі можна залишатися й на 3 дні, було добре ще відпочити на узбережжі.
 
Родина Юрченко
 
 
02.10.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Сопровождающие профессионалы, заботливые, внимательные, ответственные. Я ранее в круизах не была, круиз понравился. Впечатлений позитивных масса. Хотелось бы больше времени для индивидуального осмотра городов, а в идеале 2-3 дня в одном месте. Все, что касается лайнера Monarch Pullmantur, претензий нет. И Виталина, и Настя нам очень помогали. Девочки, большое спасибо!
 
Гладковская Людмила Ивановна
 
 
01.10.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Очень благодарна Виталине и Анастасии. С ними было комфортно, спокойно. Прошу руководство поощрить их! С такими сопровождающими готова ездить повсюду! 
 
Удовиченко Людмила Павловна
 
 
01.10.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Криуз понравился. Виталина и Настя молодцы, внимательные, выдержанные, компетентные. Все экскурсии по программе понравились, много интересной информации, только экскурсия «Вечерний Лиссабон» была утомительная, и очень некомфортно было в зале ресторана с шоу фаду, тесно, душно и ужин никакой, порадовали только музыканты. Все остальное супер! Спасибо! Ждем новых предложений.
 
Музаверова Л.Х.
 
 
01.10.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Спасибо Виталине и Насте за внимание и заботу, помогли советом и лекарствами, когда я заболела. Очень ответственные и обязательные сопровождающие.
 
Гулиева Л.Х.
 
 
30.09.2017
 
Monarch | Груповий тур «Гранд-вояж з Берліна в Лісабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Всі екскурсії, де я побувала (Копенгаген, Амстердам, Сінтра, Лондон), дуже сподобались. В Лондоні багато часу зайняла дорога, а сама екскурсія була короткою. З екскурсії зрозуміла, щоб побачити Лондон, потрібно їхати на кілька днів.
 
Липовенко Наталія Іванівна
 
 
29.09.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Грамотно составлен тур, сильное эмоциональное впечатление от шоу фаду.
 
Мазуркевич Жанна
 
 
29.09.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Все было супер, море впечатлений, позитива. Спасибо, что Вы есть! С наилучшими пожеланиями! Процветания!
 
Евгения Степанюк
 
 
26.09.2017
 
Monarch Груповий тур «Гранд-вояж з Берліна в Лісабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Дуже сподобалась програма туру «Гранд-вояж з Берліна в Лісабон», все було супер! Я отримала масу задоволення і вражень! Гіди на екскурсіях вміли донести цікаві факти, чудово володіли мовою, ми з задоволенням слухали всіх, крім одного гіда Олега в Амстердамі, не сподобався.
 
Чинчик І.В.
 
 
26.09.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Благодарим менеджера из Киева Оксану Кузьмичеву за прекрасное предложение по круизу, а также сопровождающих Виталину и Анасатасию за профессионализм.
 
Семья Кардашовых
 
 
23.09.2017
 
Monarch | Групповой тур «Гранд-вояж из Берлина в Лиссабон» 08.09 - 20.09.2017
 
Большое спасибо всем, кто причастен к организации тура, тур очень понравился. Сопровождающие-кураторы Виталина и Анастасия обходительны и внимательны. Все, что они должны были – делали добросовестно. 
 
Трубинская Наталия Ивановна
 
 
20.09.2017
 
Costa Diadema | Організована подорож по Середземному морю | 08.09.2017
 
Доброго дня! Велике дякую за чудову організацію, туристам усе дуже сподобалося, круїзом просто у захваті!)))
 
С уважением, Анна
LOW-COST TOURS
Hottours.in.ua
 
 
15.09.2017
 
Monarch | Групповой тур «Фьорды из пены, реки из хрусталя...» 25.08 - 03.09.2017
 
Все остановки по маршруту и виды стоят того, чтоб их посетить. Все очень понравилось, особенно экскурсии в Берлине и Осло. Не понравилась экскурсия на Флом (поездом), неинформативна, подобные виды я наблюдала во время переезда на автобусе в Осло, эта экскурсия не стоит этих денег.
 
Ольга Горбань
 
 
11.09.2017
 
Monarch | Групповой тур «Фьорды из пены, реки из хрусталя...» 25.08 - 03.09.2017
 
Все было отлично. Организация на высшем уровне. Компетенция Оксаны и Виталины выше всяких похвал. 
 
Фролов Константин Ювеналиевич
 
 
11.09.2017
 
Monarch | Групповой тур «Фьорды из пены, реки из хрусталя...» 25.08 - 03.09.2017
 
В туре по фьордам на судне Monarch присутствовала достаточно большая группа русскоговорящих туристов, а объявлений на русском языке не было. Очень дорогой wi-fi!!! 
 
Данишевский Андрей Александрович
 
 
10.09.2017
 
Monarch | Групповой тур «Фьорды из пены, реки из хрусталя...» 25.08 - 03.09.2017
 
В восторге от программы тура, обязательно буду рекомендовать такой вид отдыха. Очень понравилась экскурсия по Берлину – гид настолько умело, интересно, легко доносит интересные факты. Столько нового и полезного узнали! Молодец, умница!
 
Сам тур прошел на высшем уровне. Сопровождающие Оксана и Виталина очень заботливы и внимательны. Свою работу выполнили профессионально и ответственно. Желаем Вашей компании процветания!
 
Татьяна и Леонид Бережные
 
 
08.09.2017
 
Monarch Груповий тур «Фіорди із піни, ріки із кришталю...» 25.08 - 03.09.2017
 
Сподобались фіорди та Норвегія, фантастичні краєвиди варті уваги. На лайнері Monarch каюти маленькі, не пристосовані для життя втрьох, недостатня вентиляція в каюті, рушники заплямовані. Дуже сподобалось харчування на шведській лінії на 11 палубі.
 
Авер’янова Олена
 
 
06.09.2017
 
Monarch Груповий тур «Фіорди із піни, ріки із кришталю...» 25.08 - 03.09.2017
 
Дякую Inflot за насичену програму по фіордам Норвегії, а також за приємний сюрприз на День народження. Гейрангер всім рекомендую обов’язково відвідати, інші порти порівняти з Гейрангенром важко.
 
Бабак Анастасія Володимирівна
 
 
18.08.2017
 
Monarch | Норвежские фьорды 03.08 - 14.08.2017
 
Огромное спасибо от наших туристов и от нас - лично Алексею и всей команде Инфлот за организованный отдых. Наши клиенты очень довольны круизом, туром, отдельно хвалили Алексея за заботу, организацию группы, также понравились все гиды, экскурсии были интересные. И сам формат отдыха в круизе им тоже понравился (круиз выбрали в первый раз).
 
Наталия Цибуляк,
туристическое агентство Arte Travel
 
 
17.08.2017
 
Monarch | Норвежские фьорды 03.08 - 14.08.2017
 
Добрый день!!! 
Всю команду Инфлот хочу поблагодарить за хорошую работу и прекрасное путешествие, которое вы организовали для наших клиентов. Спасибо огромное!!! Есть желание продолжать путешествовать!! 
 
С уважением Елена Приходько.
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 

Деякі туристи хотіли б мати екскурсійну зупинку в Берліні. З Варшави можна виїжджати на 1 год. швидше до кордону. Вперше зустрічаю такого дбайливого керівника групи, чіткого організатора, людина – професіонал! По рівню організації туру – Олексій найкращий. Відповідальний, найнадійніший керівник. Рекомендувати подорожі під керівництвом Олексія – звичайно будемо всім!

 

Міщенко Галина

 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 

Подорож дуже насичена, інформаційна, гарно логістично пропрацьована, залишила гарні враження.

 

Стельмащук Наталія

 

14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 

Подальша потреба в подорожах з даною компанією.

 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 4,9 4,7 4,9 4,9

 

 

Яремко Михайло і Анна

 

14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 

Цікаво б ще іншим разом бачити маршрути по скандинавським країнам.

 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 5 4,6 5 4,8

 

Шелепіна Зінаїда

 

14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 

Високий професіоналізм керівника групи Олексія Гусєва, чіткість і злагодженність, толерантність і на високому рівні презентація турів компанії.

 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 4,8 4,1 4,5 4,6
 

 

Фейло Ярослав і Ольга
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Враження хороше.
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 5 4,7 4,6 4,7
 
Опалко Любов
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Дякуємо! Чудові враження, прекрасна компанія і атмосфера. Хочемо ще!
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 5 4,65 5 5
 
Ольга і Володимир Кулинич
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Якби всі гіди були такі, як Олег, було б чудесно! Дуже гарна та кропітка робота Олексія, під його патронатом ми почували себе захищено, комфортно, під постійною опікою. Чудесно мати такого керівника!!!
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 5 4 4,6 3,7
 
Бабич Олександр
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Цікавий круїз. Дякую Олексію за бездоганну організацію туру, постійну увагу, турботу.
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 5 3,65 4,8 4,3
 
Володимир Воробій
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Все було дуже добре. Дякую!
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 4,9 4,2 5 4,1
 
Яна Воробій
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 4,8 4,9 4,35 4,9 4,3
 
Ірина Горбач
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Забагато автобусних переїздів. Доречно, з Ростока до Берліна автобусом. Екскурсія Берліном + авіарейс Wizzair до Львова.
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 5 4,25 4,3 4
 
Наталія Хома
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Організовуйте екскурсії у всіх містах подорожі (Познань, Берлін, Варшава).
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 5 3,84 4,7 4,4
 
Ірина Грималюк
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Висловлюємо щирий захват вмінню супроводжуючого групи Олексія Гусєва чітко, швидко і оптимально організувати роботу групи і вирішити будь-які планові і позапанові питання.
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 4,65 4,75 4,8 4,5
 
Василь Людкевич
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Успіхів Вам!
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 5 5 5 5
 
Юрій і Ярослава Жмур-Клименко
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Бажаємо успіху турагенції "Інфлот"! І особиста подяка Гусєву Олексію за його професіоналізм, увагу і створення для нас комфортного відпочинку. Дуже дякуємо!
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 5 4,95 5 5 5
 
Віталій і Мирослава Заремба
 
 
14.08.2017
 
Monarch Норвезькі фіорди 03.08 - 14.08.2017
 
Краще переліт назад з Берліна.
 
  Послуги супроводжуючого Транспорт Гіди на екскурсіях Розміщення в готелях Круїзна подорож
Середня оцінка круїзу (максимум 5 балів) 4 4,5 3,7 4,1 4,2
 
Іванишин В.С.
 
 
20.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Доброго дня,  Олексій! Учора зустрілась із туристами - Маракуліни. Це просто фонтан подяк,  просто море задоволення від подорожі….але особливе задоволення вони отримали від того, що саме Ви були всю подорож з групою. Оцінили Ваш великий досвід та турботу.  Ви просто СУПЕР!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Дякую!!!!!
 
З найкращими побажаннями,
Бондарук Ольга,
агент по туризму луцької філії KiyAvia Luck
 
 
10.07.2017
 
Costa Fascinosa | Груповий тур «Курорти Італії і Іспанії» 30.06 - 11.07.2017
 
Компанії INFLOT найкращі побажання! Дякую за працю всім! Подорож на лайнері перевищила мої сподівання! Мрію про наступний круїз!!!
 
Ларікова Надія
 
 
10.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Дуже вражені і задоволені! Велика подяка керівнику групи Одексію.
Неперевершений гід!!! Все чудово. І відпочинок! Дякуємо!!! До зустрічі у 2018 році!
 
Наталія Дутчак
 
 
10.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Все чудово! Керівник групи хороший хлопець.
 
Степан Дутчак
 
 
09.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Самі позитивні враження від круїзу. Окрема подяка за відмінну роботу координатору групи Олексію. Завдяки Олексію подорож була цікавою і незабутньою, відмінна організація і бездоганне відношення Олексія зробили відпочинок безтурботним! Дякуємо!!!

Роман Пиріг
 
 
09.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Дякуємо! Все було відмінно.

Оксана Поліщук
 
 
09.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Все чудово. Олексієві велике дякую!!!

Надія Іванова
 
 
09.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Подорож залишила незабутні враження. Хочеться подякувати координатору групи Олексію за бездоганне відношення, організацію, привітне ставлення, підтримку. Дякуємо Олексію!!

Ольга Кравцова
 
 
09.07.2017
 
Costa Fascinosa | Групповой тур «Курорты Италии и Испании» 30.06 - 11.07.2017
 
Тур очень понравился! Выражаю благодарность сопровождающим Виталине и Наталье, очень доброжелательные, спокойные, эрудированные и компетентные сотрудники.
 
Грабина Лена Львовна
 
 
09.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я | 30.06 - 10.07.2017
 
Супроводжуючий - SUPER!!!

Олександр Вісин
 
 
09.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Враження від подорожі лише позитивні. Щиро дякуємо Олексію за чудову організацію.

Оксана Оливко
 
 
09.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Бажаю Олексію успіхів, кар'єрного росту, терпіння з туристами! Особиста подяка Олексію за позитив, враження і турботу! Дякую!

Любов Думка
 
 
08.07.2017
 
Costa Fascinosa | Груповий тур «Курорти Італії та Іспанії» 30.06 - 11.07.2017
 
Загалом враження від подорожі дуже позитивне, Хотілося б мати безкоштовні оглядові екскурсії в Неаполі, Палермо, Ібіці, Пальма-де-Майорка. Висловлюю подяку супроводжуючим Віталіні та Наталці.
 
Маньковська Ірина
 
 
08.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Буду мріяти ще поподорожувати на лайнері. Особлива подяка Олексію за людяність, професійність та вдалу організацію поїздки. Побажання відзначити його працю і старання максимально!

Неля Хоміцька
 
 
08.07.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 30.06 - 10.07.2017
 
Щиро вдячні пану Олексію за організацію, ставлення, бажання допомогти, пояснити ситуацію відпочиваючим.

Юрій Хоміцький
 
 
09.06.2017
 
Costa Diadema | Середземномор'я 28.04 - 08.05.2017
 
Найкраща подорож у житті! Незабутні враження! З Інфлотом мрії збуваються! З 28 квітня до 8 травня 2017 року разом з компанією Інфлот ми з подругою подорожували Середземним морем у складі української групи. Наша подорож розпочалася у Львові із зустрічі в аеропорту з керівником групи Олексієм. З тієї хвилини ми були у надійних руках професіонала протягом усього туру. Надзвичайно уважний, витриманий, інтелегентний, відповідальний, чуйний і позитивний керівник групи забезпечив нам безтурботний відпочинок. Завдяки йому наша туристична група різних за інтересами людей стала дуже дружною. Від імені всієї групи ми висловлюємо щиру подяку компанії Інфлот за чудово організовану програму туру та особисто Олексію за високий професіоналізм. Завдяки цьому круїзу, на який потрапили зовсім випадково, ми відкрили для себе казковий світ морських подорожей разом з компанією Інфлот. Саме тому вже плануємо наступну морську пригоду до Норвежських фйордів.
 
Ірина та Еріка, м. Ужгород.
 
 
15.05.2017
 
Costa Diadema | Средиземноморье 28.04 - 08.05.2017
 
Большое спасибо компании Инфлот и лично Алексею Гусеву, чья доброта и забота, личное обаяние смогли сделать круиз приятным от ощущения профессионализма человека на своём месте. Спасибо, Алексей.
 
Виктор Приходько
 
 
07.03.2017
 
Zenith | Кариби 28.01 - 04.02.2017
 

Рому забагато не буває ! Пересвідчилися в цьому разом з друзями в круїзі
Карибами на борту лайнера Zenith компанії Pullmantur Cruises 28.01-04.02.2017р.
Переліт з Мадрида до Санто-Домінго був у вартості туру, що дуже важливо.
Побачили Домінікану, Барбадос, о.Сент-Мартен,
Антигуа і Барбуда - воно було того варте ! Візи- тільки Шенген, харчування
- ультра все включено, на борту - порядок , 
за бортом - красота ! Море задоволення, сонця і акуна матата - такою була
наша зимова відпустка цього року. Чого і вам бажаємо !

 
Оксана 
 
 
24.01.2017
 
Costa NeoRiviera | ОАЕ і Перська затока | 13.01 - 20.01.2017
 

Доброго дня!

Туристи мої задоволенні, жодного зауваження, сервіс на високому рівні.

 
Олена Сковпень
"Поїхали з нами"
м. Львів
 
 
23.01.2017
 
Celebrity Silhouette | Середземномор'я | 15.09.2016
 
Почну з того, що це був наш перший круїз. Вибір зупинили саме на цьому круїзі тому, що менеджер Наталія (м. Львів) нам його підібрала і ми встигли забронювати його за акційною вартістю (заощадили майже 50%).
 
Я сама працюю в туристичній агенції не перший рік, але круїзами до цього не займалась. Тому поки ми забронювали і вибрали тур, Наталю та Олексія (керівника Львівського офісу) я вимучила досить добре) Але, можу з повною впевненістю сказати, вони - професіонали своєї справи. Вам - респект і привіт з м.Рівне! Розказали всі нюанси, запропонували екскурсії, зробили все для того, щоб ми їхали спокійно)
 
Що стосується самого круїзу - це просто МЕГА КРУТО! Лайнер - неймовірний, новий, модний, сучасний. Все, починаючи з кают і до ресторанів - на рівні!
 
1. КАЮТА: є все необхідне для комфортного перебування: ТУД, всі туалетні засоби, велике двоспальне ліжко, шафа-купе, диван, телевізор, сейф, фен, телефон. Щодня у каюту прибиральник клав програму на наступний день (англійською мовою), де було повністю описано в який порт ми зайдемо, в якій годині, яка погода; який стиль одягу потрібно дотримуватися ввечері; які презентації відбудуться в магазинах на борту;які програми розважальні плануються щодня і т.д. Тобто все, що може Вас зацікавити і допомогти.
Лайфхак 1: Я багато читала про те, що праску (утюг) на борт брати заборонено. Але я її завжди з собою беру і тому вирішила спробувати. Так от, вона в мене була в багажі, який приносили портери. Ніхто її не забрав, я користувалася нею щодня. Але, правда. коли її побачив наш момічник прибиральника, то сказав заховати, щоб ніхто не бачив.
 
2. РЕСТОРАН: на лайнері був 1 ресторан зі шведським столом, який сервірували цілий день і 1 ресторан по меню, сервірують на вечерю (ділять на 2 зміни туристів) - вони безоштовні. Кількість ресторанів за $ навіть не пам'ятаю, бо у всіх не були. 
Все завжди свіже, смачне, вибір величезний. Схуднути не вдасться)) Особливо радував лобстер на вечерю в ресторані по меню)
За алкоголь нам потрібно було доплачувати, так як відразу при бронюванні ми не купували "алкогольний пакет". Скажу зразу, якщо для Вас відсутність алкоголю - це проблема, тоді оплачуйте цей пакет ще з дому і не вагайтесь. Бо на лайнері це все не дешево (1 бокал вина -12$).
P.S. працівники ресепшн на лайнері нам розказали, що є таке "внегласное правило", що кожен турист може взяти з собою до 2 л алкоголю на борт і його не вилучать. Ми про це не знали, ніде про таке не пишуть, тому це Вам на майбутнє)) 
Лайфхак 2: ми придумали ще один спосіб пронести вино на борт: в день зупинки в порту, ми купували вино в місті і просто перелили його в пляшку з-під мінералки. Ніхто з охорони не дивився навіть, що ми несемо))
 
3. Стосовно портів зупинок і екскурсій. Ми об'їздили все, що тільки можна. Посадка і висадка у нас була в Римі, куди ми прилетіли на 1 день раніше, щоб побачити Колізей. Воно було того варте!
2 день - Салерно (Італія). Гарне місто з дуже гарною набережною. 
Лайфхак 3: майже у всіх портах зупинок ми ходили в магазин. Так от, якщо не бажаєте переплачувати - мережа супермаркетів Eurospin, є у кожному місті і ціни значно дешевші ніж в інших супермаркетах.
3 день - Мессіна (Сицилія, Італія). Відразу після виходу з порту є екскурсійні автобуси, що возять по місту. Це класна можливість роздивитись місто. 
4 і 8 день у нас були в морі. Ми просто насолоджувались сонцем, плавали в басейні, джакузі. Одним словом, теж круто!
5 день - Марсель (Франція). Місто-порт. Тут ми брали екскурсію і не пошкодували. Відвідали надзвичайно гарну базиліку Нотр-Дам-де-ла-Гард, яке височіє над містом. Вигляд просто захоплюючий.
6 день. Ніцца/Монако. Ми не брали екскурсій, тут їздили самі на автобусі та електричці. Дуже швидко і практично. Спочатку близько біля порту є автобусна зупинка, з неї поїхали на автобусі в Монако, відвідали найвідоміше казино, погуляли. Потім на електричці до Ніцци, теж прекрасне місто, навіть плавали на Лазурному побережжі.
7 день - Аяччо (Корсика, Франція) - цей день ми присвятили відпочинку на морі. Була чудова погода, тепле море і прекрасні фото))
9 день - Ла-Спеція - їздили на екскурсію до Пізи, до всім відомої Пізанської вежі. Це місце. яке хоча б раз у житті, але відвідати варто.
 
Так от, на останок. Хочу всім Вам, майбутнім туристам, сказати: круїзи - це неймовірний досвід, купа приємних спогадів та фото. Подорожуйте, це класно!
 
Анастасія,
м. Рівне
 
 
13.12.2016
 
Norwegian Spirit | Середземномор'я | 28.11 - 09.12.2016
 
Доброго дня, Олександро!
Враження та емоції від подорожі лише позитивні. Обслуговування супер, усім задоволена.
Усім рекомендує поїхати у круїз.
Дякуємо Вам за співпрацю та гарні враження!
 
З повагою, Христина
менеджер туроператора "Нова Європа"
м. Львів
 
 
29.11.2016
 
Costa Facsinosa | Середземномор'я | 9-16.10.2016
 
Шановні туристи, та колеги по туристичному бізнесу! Від імені туристичного агентства "Посейдон" (м.Львів), та від себе особисто, хочу виразити велику подяку за професійну роботу, довіру, коректність, взаєморозуміння і т.д., в організації круїзу по Середземному морю для нашого корпоративного замовника. Зокрема, Юлії (центральний офіс у м. Київ), та всій команді Львівської філії. Процвітання Вам та Всіх благ. Дякуємо за співпрацю!!!
 
Роман Ткач
 
 
11.11.2016
 
Pullmantur Cruises | Середземномор'я| 8 ночей | 29.10.16
 
Шановний Олексію,
Щиро дякую за чудесну організацію  та чудовий круїз.
До моіх подяк приєднуються всі наші туристи.

Бажаємо Вам і надалі тримати такий сервіс.
Сподіваємося на подальшу співпрацю.
Самого Вам найкращого!!!
 
Татьяна Ильченко
 
 
11.11.2016
 
Pullmantur Cruises | Середземномор'я| 8 ночей | 29.10.16
 
Доброго дня Олексій,
Компанія "Гал-Експотур" висловлює Вам щиру подяку за організацію та проведення рекламного круїзу "Барви Середземного моря". Ваш високий професіоналізм, чуйне відношення до кожного учасника круїзу, терпіння, готовність надати всіляку підтримку, зробили нашу подорож не тільки плідною, але й захоплючою та наповненою найкращими враженнями. У цьому полягає Ваша особиста заслуга. Дуже дякуємо Вам і бажаємо невичерпної творчої енергії, звершення всіх починань і планів, успіхів, міцного здоров'я, радості та щастя!

Тетяна Богданова
ТТА "Гал-Експотур"
Львів

 

09.11.2016

Сosta Cruises Середземномор'я | 5 ночей | 21.10.16

 

Доброго дня, Олександро!
 
Щойно спілкувалася з туристами на рахунок круїзу. Все супер, тур казковий, море вражень отримали. Я передаю слова туристів.
Дуже дякую за організацію!
 
 
З повагою,
Христина Костюк
менеджер турфірми "Надія",
м. Івано-Франківськ
 
 

09.11.2016

Сosta Cruises | лайнер Costa Diadema 

 

Доброго дня, всі туристи (16 чол.) дуже задоволені відпочинком на  Costa Diadema, особливо хочуть відмітити уважність персоналу та харчування, останнє їх сильно вразило в кращому значенні цього слова. Дуже компетентний та відповідальний російськомовний гід. Роміщення теж усе на найвищому рівні.
 
 
Наталія
Туристичне агенство "Паспарту"
м. Івано-Франківськ
 
 
20.09.2016
Pullmantur Cruises | Средиземноморье | осень 2012
 
Осенью 12-ого года мы с компанией отправились в круиз по Средизеному морю из Барселоны от компании Pullmantur. Общее впечатление - превосходно! До сих пор с теплотой вспоминаю то путешествие. Отличная кухня, широкий выбор алкогольной продукции, улыбчивые и учтивые официанты и уборщики. Разнообразие досуга и, конечно, каждый день новый порт и новые впечатления!
Это особенный вид отдыха, который просто необходимо попробовать хотя бы раз в жизни.
 
Дмитрий Шишенин
 
 
22.08.2016
Horizon | Норвезькі фіорди | 7 ночей | 16.07. - 23.07.2016
 
Вже в минулому моя захоплююча дуже цікава подорож по норвезьким фіордам в складі групи Ротарійців Львова і не тільки. Це той момент коли доречно сказати, побачене не купиш ні за які гроші. Я щиро вдячний тур фірмі " Інфлот " і особисто Олексію Гусєву, який від фірми, впродовж всієї подорожі опікувався нашою групою українців в кількості 20 осіб. Морські круїзи, це чудово!
 
Щучак Михаил, г. Львов

 

 
30.07.2016
Horizon | Норвезькі фіорди | 7 ночей | 19.07. - 26.07.2016
 
Це була незабутня подорож на лайнері Horizon! Чудові пейзажі Норвезьких фьордів, професійне обслуговування в численних ресторанах та барах, багата розважальна програма на кораблі - це все стимулює задуматися про ще одну подорож, в нові країни!!!
Особлива подяка компанії "Інфлот" за організацію туру та особисто Олексію Гусєву за високий професіоналізм та готовність оперативно знайти рішення в нестандартних ситуаціях!!!
 
Андрій Соленко, м.Львів
 
 
30.07.2016
Грецькі острови | 7 ночей | 15.07. - 23.07.2016
 
Були в круїзі по грецьких островах 15.07.2016-23.07.2016. Особливо були приємно здивовані, що замовляли внутрішні каюти, а отримали - з вікном !!! ( три пари ). Коли випаде нагода, обов" язково скористаємось вашими послугами знову.
 
Ольга
 
 
11.05.2016

Celebrity Equinox | Західне Середземномор'я | 10 ночей 29.04 – 09.05.2016

 

Враження грандіозні

Вже всі наші друзі хочуть в круїзи

 

Галина Мацько, Львів

 

 

28.04.2016
Norwegian Epic  | Испания, Италия, Франция из Барселоны | 16 – 23.04.2016

 

Я много где был, катался по миру, но это был лучший отдых в моей жизни!
Следующий отдых будем планировать у вас в компании! Спасибо! Все было на высшем уровне!)
 
Андрей Коваленко, Львов
 
 
11.02.2016
Norwegian Epic  | Западное Средиземноморье | 7 ночей | 11 – 18.11.2015
 
Хочу поблагодарить "Инфлот" за организацию круиза по Западному Средиземноморью. Наш круиз длился всего неделю, но за это время сколько всего интересного и красивого нам посчастливилось увидеть: Флоренция и Пиза, Канны, Пальма, Барселона и Рим!
Путешествие длилось с 11 по 18 ноября и при этом погода радовала всегда, мы даже загорали у открытых бассейнов и в каюте. Садились мы в порту возле Рима, который называется Чивитавечья. Не самый удобный вариант потому что из Рима надо ехать на поезде час, а потом еще короткими перебежками до порта и плюс в порту подъезжать двумя автобусами. Рекомендую посадку в Барселоне!
Лайнер "Эпик" очень понравился - новый, роскошный, удобный. Огромное количество ресторанов, в том числе бесплатных с таким изобилием блюд..Морепродукты в ассортименте, стейки на любой вкус, сладости и фрукты сколько душе угодно. Сервис на высоте - официанты, стюарды да и весь персонал улыбается и рад помочь в решении вопроса. Каюты комфортные, в отличном состоянии мебель, кофеварка в номере есть.
Единственный аспект: умывальник возле кровати за шторкой, а душевая и туалет по левую и правую сторону от входной двери за матовой дверью. Это все закрывается шторкой и просто нужно привыкнуть. За каютой закреплен стюард - всегда в вашем распоряжении. Но, как показала практика не все стюарды идеальны. Второй филипинец забывал менять полотенца и обновлять запас кофе. Но первый был на высоте.
На лайнере масса развлечений - цирк (платный), театр с танцевальными или музыкальными шоу, мюзикл, караоке и дискотека. Очень понравился бар Cavern Liverpool - живая музыка и уютная атмосфера.
Напитки в барах - очень вкусные коктейли. Не жалеют хорошего алкоголя и правильных ингредиентов. Винная карта приличная.
На палубе 15 (верхняя) есть бассейны с джакузи, отдельная релакс зона без детей, роскошный вид открывается на море или порт. Стена для скалолазанья, магазины. В ноябре можно загорать и даже купаться.
Магазинов не очень много, но цены на парфюмерию и косметику радуют.
Спасибо "Инфлот " за организацию экскурсий. На лайнере такие же экскурсии стоили минимум в два раза дороже.
Одним словом, я влюблена в круизы, в восторге от лайнере и круизной компании NCL!
 
Людмила, Киев.
 
 

05.02.2016
Norwegian Getaway | Западные Карибы из Майами | 7 ночей | 24 – 31.01.2016

 

Друзья, мы с Сандро и с Евой совершили самое незабываемое, фантастическое путешествие на круизном лайнере Norwegian Gataway. Лайнер - отличный, а путешествие на нем - незабываемое. Наш маршрут был из Майами. Мы посетили Ямайку, Багамы, Мексику, Каймановы острова.

 

Сразу хочу сказать, что это лучший способ путешествовать, который мог придумать человек. Каждый день вы просыпаетесь в новой стране/городе, и в Вашем распоряжении - 5ти звездочный отель на воде или та часть суши к которой пришвартован круизный лайнер! Что может быть прекраснее, открыв утром глаза увидеть за бортом новую страну.

 

Хочу поблагодарить за профессиональный подход, оперативность и клиентоориентированность Алексея Гусева. Алексей в самые короткие сроки поможет организовать незабываемый отдых! И я с удовольствием рекомендую обращаться именно в его агентство☺.

 

Татяна Великая, Киев

 

 

19.08.2015

Norwegian Gem | Багамы | 7 ночей | 8 – 15.08.2015

 

Добрый день )
Путешествовали с 8 по 15 августа на прикольном и веселом лайнере Norwegian Gem с Нью-Йорка на Багамы.Лайнер хоть и 2007 года ,состояние отличное.Персонал очень любезный и добрый в любую минуту готовы оказать помощь.В каюте всегда чистота убирали два раза в день.
С едой проблем нет рестораны работали постоянно и с напитками тоже если они входят в стоимость ,то до 11 долларов это всё бесплатно.
Скучать тоже не пришлось есть всё тренажерный зал,библиотека ,комната для игр(шахматы ,шашки,монополия) казино,караоке,боулинг,дискотека ,каждый вечер очень впечатляющие шоу.
Два бассейна с океанической водой и четыре джакузи,на трёх уровнях лежаки для принятия солнечных ванн(загара)так что свободное место можно найти всегда .Не большие магазины тож присутствуют где можно купить всё необходимое и без налогов,на спиртное,парфюмерию,часы,сваровски цены очень радуют .
На такое количество людей которое вмещает лайнер не чувствуется никакого дискомфорта ,места хватает всем .

Вообщем отдохнули супер,всем довольны .рекомендую кто не пробовал обязательно открыть для себя новый вид туризма)и взглянуть собственными глазами на красивый лайнер ,обалденные закаты солнца,океан с супер синей водой и дельфинами и конечно же не реально красивые пляжи Багам )

 
 

06.08.2015

Costa Mediterranea | Норвежские фьорды 

 

Хватить мечтать, пора действовать, сказала я себе и забронировала круизный тур. Как же я была права))
Сначала была права с выбором туроператора - Инфлот Тревел, это высокий профессионализм, корректность, четкость работы с документами и клиентами (а я капризный клиент)))
А потом, я большой молодец, что рискнула выйти из зоны комфорта и позволить реализовать свою мечту, а мечтала я Норвежских фьордах..
Лайнер Costa Mediterranea, это рай на воде)) Климат-контроль, интерьер, СПА-салон, питание, персонал, культурно-развлекательная программа все на высоте, а какая шикарная каюта.. Кровать, диван, балкон.. Сантехника вся сияет, горничная убирала дважды в день (застилала постель, расставляла кремчики красиво)
Единственное "но" - круиз быстро закончился))
Не все блюда успела перепробовать, не всеми музыкантами насладиться всласть)
Буду следить за предложениями Инфлота.. к хорошему очень быстро привыкаешь)
К вышесказанному хочется добавить, что туроператор не просто продал круиз, но и прикрепил к продукту координатора Сергея, так что мы в любой момент могли обратиться к нему за помощью или советом.
Огромное спасибо, Сергей Иванович за великолепные экскурсии.
И самые искренние чувства восхищения к Юлии Сухиной

 
 

03.07.2015

Сosta Cruises | Норвежские фьорды | 7 ночей |29.06 – 06.07.2014

 

Круиз по Норвежским фьордам - 29.06.14 - 7 ночей (уже третий круиз :) - Сosta Cruises

Впервые были на лайнере компании Costa Cruises. Забронировав внутреннюю каюту по акции, нам предоставили просторную каюту с окном Premium.

Посадка в Гамбурге прошла организована (В Гамбург (Любек) удобно подлететь на Wizz Air). Питание в ресторанах и кафе было достойным, а его разнообразие можно компенсировать занятием в фитнес центре и танцами на диско вечером :). Вечером мы ужинали вместе с туристами из Украины в ресторане, а завтракали на шведской линии на верхней палубе.

Первый порт Осло запомнился экскурсией с посещением парка Вигеланда, которая была организована Инфлотом и проведена превосходным гидом Катериной.

Наибольшее впечатление произвела природа Норвегии: фьорды, горы, море и водопады! Лайнер шёл 7 часов по фьорду на пути к деревне Эйдфьорд. Лучшее место отдыха при таких переходах - это верхняя палуба, откуда открывается шикарный вид на фьорд. В этом порту у нас также была экскурсия к водопаду и в природный центр.

Все понравилось!

Круиз - один из лучших способов путешествовать по Норвегии как с точки зрения комфорта, так и стоимости. Рекомендуем!

 

Мирослава

 
 
16.04.2014
Riviera (Oceania Cruises) | Круиз по Карибам | 10 ночей | Март 2014 г.
 
Вот мы и вернулись из круиза. Спасибо за организацию и профессиональную помощь!
 
Немного комментариев…
 
Немного, потому что, если описывать все, - это займет много времени и места.
 
Ротация портов заходов замечательная. Четыре дня в море практически пролетели незаметно и даже очень насыщенно! Сказать по правде, все предлагаемые мероприятия на судне во время перехода просто физически невозможно охватить. Поэтому выбирали наиболее интересное. Правда, когда просмотрели видеофильм о круизе, подготовленный самой компанией, стало ясно, что мы все же какие-то интересные моменты пропускали. Это говорит о том, что компания действительно старается сделать все, что бы круиз оставил таки по-настоящему незабываемые впечатления!
 
Сервис, кухня, обстановка ресторанов и мест проведения досуга - все просто супер!
 
Но самое большое впечатление оставляет работа всей команды, начиная от капитана (было очень приятно с ним пообщаться как-то вечером тет-а-тет) и заканчивая обслуживающим персоналом. Прекрасные артисты, танцоры и музыканты, большинство из которых выходцы из Украины, Болгарии, России… 
 
Острова, цвет океана, бухты и пляжи - это вообще совершенно новое! Мы думали бухты островов на Средиземном море - это незабываемо красиво и лучше ничего нет. Но как оказалось - есть! И даже красивее.
 
Так что круиз удался, впечатлений уже не море, а океан.
 

Сергей Артемов

 

 

 

© ООО «Группа Компаний Инфлот Круиз Энд

Ферри Украина»

01024, Украина, г. Киев,
ул. Лютеранская 11 А, офис 2

Публичный договор (оферта) на туристическое обслуживание

Пользовательское соглашение

 

Принимаем к оплате

Киев: + 38 (044) 364 33 07
+38 (067) 307 01 00

Львов: + 38 (032) 253 36 38
+38 (095) 370 89 79
пн-пт: 09:00-19:00

 E-mail: booking@inflotcruises.com

                        www.inflotcruises.com

Мы в соцсетях:

 https://twitter.com/inflotcruises