circle-loader

Враховуючи загальну ситуацію, Круїзні компанії ведуть постійний діалог з представниками урядів та органами охорони здоров'я, щоб переконатися, що заплановані рейси відповідають поточним заходам і виконуються відповідно до законодавства всіх портів призначення, які відвідуються.
Абсолютним пріоритетом є забезпечення безпечного, спокійного відпочинку, що запам'ятається всім нашим гостям.
У зв’язку з цим, будь ласка, ознайомтеся з вимогам для громадян України що до подорожей , що застосовуються до всіх круїзів відповідної Круїзної Лінії, подорож якої ви обрали:

Costa Cruises

Вимоги до стану здоров'я пасажирів

Зрештою, ми знову можемо вільно подорожувати без жодних обмежень. Так і є правила змінюються!

Для вашого безтурботного круїзу
На борту на вас чекає безліч розваг, шоу та дискотеки. Ви отримаєте унікальні враження на березі під час наших повністю оновлених екскурсій, які можна також робити самостійно. Що стосується спа-процедур? Масажі, басейни з талассотерапією та різні види оздоровчого відпочинку гарантовані.

ДО ВІДПРАВЛЕННЯ
Тест на антиген перед посадкою на борт
При посадці на борт лайнера всі гості віком від 2 років і старші повинні продемонструвати негативний результат тесту на антиген, який необхідно здати протягом 48 годин перед посадкою (або ПЛР, на вибір пасажира).
Якщо ваш маршрут передбачає посадку в грецькому порту, тест на антиген має бути пройдений за 24 години до посадки.

Вакцинація
При посадці всі гості 12 років і старші, незалежно від того, звідки вони прибули, повинні пред'явити дійсний оригінал або цифровий сертифікат (Green Pass або еквівалентний сертифікат), який підтверджує одну з таких вимог:
Бустер (3 дози або 1+1 доза J&J)
Повний курс вакцинації COVID-19 (2 дози або 1 доза J&J) + перенесене захворювання
Повний курс вакцинації COVID-19 (2 дози або 1 доза J&J)
Перенесене захворювання COVID-19 + 1 доза вакцини
Перенесене захворювання COVID-19

Страхування від Covid
Більше немає потреби мати страховку Covid для посадки на борт. Однак, ми рекомендуємо придбати її для додаткової безпеки.
Туристична страховка повинна покривати такі ризики, пов'язані з позитивним тестом на COVID-19, які в іншому випадку можуть призвести до витрат для вас: медичні та лікарняні витрати, витрати на продовження вашого перебування (харчування та проживання) на березі для карантину, витрати на повернення додому (у тому числі за допомогою захищених коштів для людей, які дали позитивний результат або вступили в тісний контакт з іншими людьми), повернення плати за бронювання за зрив їхнього круїзу.

Документи
Якщо ваш круїз починається в Іспанії, і ви прибуваєте з іншої країни або території, перед в'їздом до країни ви повинні заповнити форму FCS на сайті www.spth.gob.es (сайт доступний англійською, французькою, іспанською та німецькою мовами). Для тих, хто проїжджає транзитом, ця вимога необов'язкова.
Якщо ваш круїз починається в Туреччині і ви прибуваєте з іншої країни або території, за 72 години до в'їзду в країну ви повинні заповнити форму на сайті https://register.health.gov.tr/ (сайт доступний англійською мовою). Для тих, хто проїжджає транзитом, ця вимога необов'язкова.

Онлайн-реєстрація
За 10 днів до посадки на борт ви зможете скачати ваші квитки, заповнивши на сайті MyCosta просту анкету про стан вашого здоров'я

НА БОРТУ
Тест на антиген
Якщо ваша вакцина є однією з вакцин, схвалених EMA, вам більше не потрібно буде здавати аналізи на антиген під час круїзу або щодня перевіряти температуру (за винятком маршрутів із зупинками в іспанських портах).
Тільки гості старше 12 років зі схваленою ВООЗ вакциною (не включеною до списку дозволених вакцин EMA) будуть тестуватися на антиген кожні 48 годин без додаткової оплати

Життя на борту
У ресторанах, барах, буфетах, театрі, спа-центрі, на дискотеці та магазинах все буде як раніше: без обмежень за кількістю відвідувачів.

Маски
Використання маски більше не обов'язкове, а лише рекомендується. Це, як і раніше, буде обов'язковим під час трансферів та у приміщенні Медичного центру.

Екскурсії
Висаджування на сушу
Відкривайте для себе нове місце щодня: ви можете вільно зійти на берег у повній автономії або зробити це з нашими екскурсіями у супроводі виняткових гідів.
Гості повинні підтвердити, що вони відповідають в'їзним вимогам, що висуваються країнами призначення.MSC Cruises

Об'єднані Арабські Емірати та Перська затока:
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
• Закордонний паспорт (термін дії щонайменше 6 місяців)
• Підтвердження повної вакцинації, схваленої вакциною для цього регіону* (другий компонент вакцини або бустер повинен бути отриманий не пізніше ніж за 14 днів до відправлення і не раніше ніж за 9 місяців до відправлення). Правило поширюється на всіх пасажирів від 12 років і старше.
• Негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше 72 годин до початку круїзу. Правило поширюється на всіх пасажирів від 2 років і старше. При посадці в Дубаї в суботу, відправлення лайнера буде тільки наступного дня, тому ПЛР-тест повинен бути зроблений не раніше ніж за 48 годин до посадки на лайнер). При посадці в Абу-Дабі ПЛР-тест повинен бути зроблений не раніше, ніж за 48 годин до відправлення.
Оригінал тесту (у паперовому чи електронному форматі) має бути наданий у круїзному терміналі перед посадкою. Сертифікат повинен бути англійською, італійською, німецькою, французькою або іспанською мовами та містити: персональні дані гостя (перевіряються разом з іншими проїзними документами), дату проведення тесту, ідентифікаційні/контактні дані центру, який проводив аналіз, використану методику та негативний результат тесту.
• Також усім круїзним пасажирам від 2 років необхідно обов'язково пройти COVID тест в аеропорту після прильоту до ОАЕ. Після тестування вам на паспорт приклеять стікер з QR-кодом, який ви пред'явите в морському порту. Проходити тестування в морському порту не потрібно, очікувати на результат тесту дозволено на борту лайнера. Пасажирам, які не пройшли тестування в аеропорту, доведеться проходити COVID тест вже в порту за власні кошти, у комерційній лабораторії (42 дол США/особа), і в цьому випадку можливе очікування результату тесту в порту.
Увага! Згідно з поточними вимогами влади ОАЕ для громадян Азербайджану, Грузії, Киргизстану, Росії, Таджикистану, Туркменістану, Узбекистану, України COVID тест по прильоту роблять усім гостям, що прибувають. Тим не менш, якщо вам з якоїсь причини співробітники аеропорту не роблять тест (часто це стосується дітей), то потрібно наполягти на його проведенні, пояснивши, що це вимога до круїзних пасажирів (Cruise Passengers).
• Спеціальний страховий поліс, адаптований під вимоги MSC Cruises, що включає: медичне страхування, страхування від невиїзду, страхування від нещасного випадку. Даний страховий пакет оформлюється у нас при бронюванні круїзу і доступний пасажирам до 90 років включно.

* Вакцини, схвалені для даного регіону плавання:
SPUTNIK V, двокомпонентна вакцина
Pfizer/BioNTech, двокомпонентна вакцина
AstraZeneca (COVID-19 Vaccine Vaxzevria), двокомпонентна вакцина
Moderna (COVID-19 Vaccine Spikevax), двокомпонентна вакцина
Johnson & Johnson (COVID-19 Vaccine Janssen), однокомпонентна вакцина
Sinopharm, двокомпонентна вакцина
Sinovac, двокомпонентна вакцина
Covishield, двокомпонентна вакцина

Для в'їзду в країни за маршрутом, можуть діяти вимоги обов'язкового заповнення анкети PLF form (Passenger locator form), пасажиру необхідно самостійно відстежувати та дотримуватись цих вимог.
Звертаємо увагу, що крім сертифікату вакцинації для в'їзду до ОАЕ потрібно скачати програму COVID19 – DXB SmartApp, в якій пройти реєстрацію за 5 днів; мати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 48 годин до прибуття в ОАЕ.

Незалежно від порту посадки всім пасажирам необхідно заповнити PLF форму Катару (Ehteraz portal – www.ehteraz.gov.qa) ще до посадки на лайнер.
У тому числі необхідно завантажити копію перших сторінок паспорта, копію сертифіката про вакцинацію, а також позитивний результат тесту на антитіла (тільки при вакцинації Sputnik V/Sinopharm/Sinovac). Після затвердження заявки пасажир отримає на свою пошту підтвердження, яке буде перевірено службами Катару при сході з лайнера в Досі (як правило, термін розгляду заявки становить 24-48 годин, але може бути і довше, тому важливо відправити цю заявку ще до посадки на лайнер або в порту Дубая у крайньому випадку).

Пасажирам, щепленим вакцинами SPUTNIK V, або Sinopharm, або Sinovac для відвідування Катару також знадобиться тест на антитіла після вакцинації (аналіз крові) з позитивним результатом, зроблений не більше ніж за 30 днів до в'їзду до Катару та не менше 14 днів з дня вакцинації другою дозою. Пасажири без результатів цього тесту можуть альтернативно пройти тест на антиген на борту лайнера (додатково оплачується – 12 €).

Пасажирам, що починають круїз у порту Доха, Катар необхідно заповнити PLF форму Катару (Ehteraz portal – www.ehteraz.gov.qa) та отримати на свою пошту підтвердження. Також пасажирам необхідно буде завантажити програму EhterazApp і активувати її після прибуття в Катар (деякі мобільні оператори не дають можливість активувати програму, в цьому випадку потрібно придбати місцеву SIM картку в аеропорту).
Звертаємо увагу, що крім сертифіката про вакцинацію (і позитивного результату тесту на антитіла при вакцинації Sputnik V/ Sinopharm/ Sinovac) для в'їзду в Катар як перед круїзом, так і після його закінчення всім пасажирам від 0 років потрібен негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше 72 годин до прибуття до Катару (для сходу з лайнера замість ПЛР-тесту пасажири також можуть використовувати антиген-тест, зроблений на борту не раніше 24 годин до прибуття в Катар, додатково оплачується – близько 25 євро).
Пасажирам, які починають круїз у Досі, необхідно буде зробити місцевий ПЛР тест при першому заході в ОАЕ (порт Дубай).

! Вихід у портах ОАЕ для повністю вакцинованих туристів – буде самостійним за відсутності забороняючих обмежень з боку місцевої влади до круїзних пасажирів, для туристів, які супроводжують невакцинованих дітей до 11 років (включно) – вихід у всіх портах, включаючи Дубай, лише у складі екскурсійної групи.
Для виходу в Катарі термін дії сертифікату вакцинації не повинен перевищувати 6 місяців з дня дати другої вакцини. Вихід дозволений лише у складі організованої екскурсії MSC. Рекомендуємо бронювати екскурсію перед круїзом, т.я. при бронюванні на борту може не бути вільних місць.

Карибські острови (Антильські острови MSC Seaview) 2021|2022
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
• Закордонний паспорт (термін дії щонайменше 6 місяців)
• Підтвердження повної вакцинації, схваленої вакциною для цього регіону* (другий компонент вакцини повинен бути отриманий не пізніше ніж за 14 днів до відправлення). Правило поширюється на всіх пасажирів від 12 років і старше.
• Негативний результат ПЛР-тесту або тесту на антиген, зробленого не раніше 72 годин до відправлення круїзу. Правило поширюється на всіх пасажирів від 2 років.
Оригінал тесту (у паперовому чи електронному форматі) має бути наданий у круїзному терміналі перед посадкою. Сертифікат повинен бути англійською, італійською, німецькою, французькою або іспанською мовами та містити: персональні дані гостя (перевіряються разом з іншими проїзними документами), дату проведення тесту, ідентифікаційні/контактні дані центру, який проводив аналіз, використану методику та негативний результат тесту.
• Спеціальний страховий поліс, адаптований під вимоги MSC Cruises,.що включає: медичне страхування, страхування від невиїзду, страхування від нещасного випадку. Даний страховий пакет оформлюється у нас при бронюванні круїзу і доступний пасажирам до 90 років включно.
Для в'їзду в країни за маршрутом, можуть діяти вимоги обов'язкового заповнення анкети PLF form (Passenger locator form), пасажиру необхідно самостійно відстежувати та дотримуватись цих вимог.
* Вакцини, схвалені для даного регіону плавання:
Pfizer/BioNTech, двокомпонентна вакцина
AstraZeneca (COVID-19 Vaccine Vaxzevria), двокомпонентна вакцина
Moderna (COVID-19 Vaccine Spikevax), двокомпонентна вакцина
Johnson & Johnson (COVID-19 Vaccine Janssen), однокомпонентна вакцина

Карибські острови (з портів США):
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
• Закордонний паспорт (термін дії щонайменше 6 місяців)
• Підтвердження повної вакцинації, схваленої вакциною для цього регіону* (другий компонент вакцини повинен бути отриманий не пізніше ніж за 14 днів до відправлення). Правило поширюється на всіх пасажирів від 12 років і старше.
• Негативний результат ПЛР-тесту або тесту на антиген, зробленого не раніше 48 годин до відправлення круїзу. Правило поширюється на всіх пасажирів від 12 років.
• Негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше 72 годин до відправлення круїзу – для дітей від 2 до 11 років (включно). Також дітям від 2 до 11 років (включно) необхідно здати безкоштовний тест в порту перед посадкою.
Оригінал тесту (у паперовому чи електронному форматі) має бути наданий у круїзному терміналі перед посадкою. Сертифікат повинен бути англійською, італійською, німецькою, французькою або іспанською мовами та містити: персональні дані гостя (перевіряються разом з іншими проїзними документами), дату проведення тесту, ідентифікаційні/контактні дані центру, який проводив аналіз, використану методику та негативний результат тесту.
• Спеціальний страховий поліс, адаптований під вимоги MSC Cruises,.що включає: медичне страхування, страхування від невиїзду, страхування від нещасного випадку. Даний страховий пакет оформлюється у нас при бронюванні круїзу і доступний пасажирам до 90 років включно.
Для в'їзду в країни за маршрутом, можуть діяти вимоги обов'язкового заповнення анкети PLF form (Passenger locator form), пасажиру необхідно самостійно відстежувати та дотримуватись цих вимог.
* Вакцини, схвалені для даного регіону плавання:
Pfizer/BioNTech, двокомпонентна вакцина
AstraZeneca (COVID-19 Vaccine Vaxzevria), двокомпонентна вакцина
Moderna (COVID-19 Vaccine Spikevax), двокомпонентна вакцина
Johnson & Johnson (COVID-19 Vaccine Janssen), однокомпонентна вакцина
Sinopharm, двокомпонентна вакцина
Sinovac, двокомпонентна вакцина
Covishield, двокомпонентна вакцина
! Вихід у портах заходу для повністю вакцинованих туристів – буде дозволено самостійний, якщо ситуація в країнах дозволить це; для туристів, які супроводжують невакцинованих дітей віком до 11 років (включно) – лише у складі екскурсійної групи.

Середземне море
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
• Закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців)
• Підтвердження повної вакцинації схваленої EMA вакциною * (другий компонент вакцини повинен бути отриманий не пізніше 14 днів до відправлення та не раніше 9 місяців до закінчення круїзу; або пасажир повинен бути додатково щеплений бустером, до терміну дії бустера немає вимог). Правило поширюється на всіх пасажирів від 12 років і старше. Зазначені вимоги до терміну дії сертифікатів про вакцинацію поширюються на круїзи з 11.02.2022 по 15.03.2022р.
• Негативний результат ПЛР-тесту , зробленого не раніше 48 годин до відправлення круїзу. Правило поширюється на всіх пасажирів від 2 років і старше.
• Оригінал тесту (в паперовому або електронному форматі) повинен бути наданий в круїзному терміналі перед посадкою. Сертифікат повинен бути англійською, італійською, німецькою, французькою або іспанською мовами та містити: персональні дані гостя (перевіряються разом з іншими проїзними документами), дату проведення тесту, ідентифікаційні / контактні дані центру, який проводив аналіз, використану методику та негативний результат тесту.
• Спеціальний страховий поліс, адаптований під вимоги MSC Cruises,.що включає: медичне страхування, страхування від невиїзду, страхування від нещасного випадку. Даний страховий пакет оформлюється у нас при бронюванні круїзу і доступний пасажирам до 90 років включно. Вартість залежить від віку пасажира і тривалості туру; наприклад, для туриста до 70 років страховка на 8 днів коштуватиме ~ 35 €.
Італія - посадка і вихід в портах заборонені до 31.01.2022 року.
Для в'їзду до Іспанії необхідно також обов'язково заповнити анкету – https://www.spth.gob.es/
Всім пасажирам, які починають та/або закінчують свій круїз на Мальті, потрібно обов'язково заповнити PLF форму Мальти.
Звертаємо увагу, що в посадці буде відмовлено пасажирам, які в попередні 14 днів перебували або перетинали країну, яка відноситься до LIST E (до якого належить і Росія).
* Вакцини, схвалені EMA:
Pfizer / BioNTech, двокомпонентна вакцина
AstraZeneca ( COVID-19 Vaccine Vaxzevria ), двокомпонентна вакцина
Moderna ( COVID-19 Vaccine Spikevax ), двокомпонентна вакцина
Johnson & Johnson ( COVID-19 Vaccine Janssen ), однокомпонентна вакцина
! Вихід в портах заходу лише в складі організованих екскурсійних груп.

Північна Європа
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
• Закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців)
• Підтвердження повної вакцинації схваленої EMA вакциною * (другий компонент вакцини повинен бути отриманий не пізніше 14 днів до відправлення). Правило поширюється на всіх пасажирів від 12 років і старше.
• Негативний результат ПЛР-тесту , зробленого не раніше 72 годин до відправлення круїзу. Правило поширюється на всіх пасажирів від 2 років і старше.
• Оригінал тесту (в паперовому або електронному форматі) повинен бути наданий в круїзному терміналі перед посадкою. Сертифікат повинен бути англійською, італійською, німецькою, французькою або іспанською мовами та містити: персональні дані гостя (перевіряються разом з іншими проїзними документами), дату проведення тесту, ідентифікаційні / контактні дані центру, який проводив аналіз, використану методику та негативний результат тесту.
• Спеціальний страховий поліс, адаптований під вимоги MSC Cruises,.що включає: медичне страхування, страхування від невиїзду, страхування від нещасного випадку. Даний страховий пакет оформлюється у нас при бронюванні круїзу і доступний пасажирам до 90 років включно. Вартість залежить від віку пасажира і тривалості туру; наприклад, для туриста до 70 років страховка на 8 днів коштуватиме ~ 35 €.
Для в'їзду до країн, що входять до маршруту, можуть діяти вимоги обов'язкового заповнення анкети PLF form (Passenger locator form), пасажиру необхідно самостійно відстежувати та дотримуватись цих вимог.
Всім пасажирам, які починають свій круїз у Гамбурзі або Саутгемптоні, потрібно обов'язково заповнити анкету https://www.einreiseanmeldung.de/#/
Для решти пасажирів на поточний момент це не потрібно, у разі змін пасажири будуть проінформовані на борту.
Для відвідування організованої екскурсії або самостійного виходу на берег або завершення круїзу в Саутгемптоні (Великобританія) пасажирам необхідно заповнити PLF форму Великобританії (заповнення доступне вже за 21 день до в'їзду до Великобританії). Тим, хто не виходитиме на берег, заповнювати форму не потрібно. Для пасажирів, які завершують свій круїз у Саутгемптоні, додатково потрібно до висадки забронювати собі тест на Covid у Великобританії (має бути пройдений через 2 дні після висадки).
Для відвідування організованої екскурсії або самостійного виходу на берег або завершення круїзу в Зебрюгге (Бельгія) пасажирам необхідно заповнити PLF форму Бельгії (заповнення доступне вже за 180 днів до в'їзду до Бельгії). Тим, хто не виходитиме на берег, заповнювати форму не потрібно. Для пасажирів, які починають свій круїз у Зебрюгге, потрібно заповнити форму до посадки.
Звертаємо увагу, що в посадці буде відмовлено пасажирам, які в попередні 14 днів перебували або перетинали країну, яка відноситься до LIST E (до якого належить і Росія).
* Вакцини, схвалені EMA:
Pfizer / BioNTech, двокомпонентна вакцина
AstraZeneca ( COVID-19 Vaccine Vaxzevria ), двокомпонентна вакцина
Moderna ( COVID-19 Vaccine Spikevax ), двокомпонентна вакцина
Johnson & Johnson ( COVID-19 Vaccine Janssen ), однокомпонентна вакцина
! Вихід в портах заходу лише в складі організованих екскурсійних груп.

NORWEGIAN CRUISE LINE (NCL)

Всі акваторії, Всі круїзи 2021 (крім портів США)
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ
• Закордонний паспорт (термін дії не менше 6 місяців)
• Підтвердження повної вакцинації схваленої EMA вакциною * (другий компонент вакцини повинен бути отриманий не пізніше 14 днів до відправлення). Правило поширюється на всіх пасажирів від 12 років і старше. Діти до 12 років не допускаються на борт.
Змішаний протокол вакцинації лише комбінацій AstraZeneca, Pfizer-BioNTech або Moderna з мінімальним інтервалом у 28 днів.
Примітка: Особи, які отримували вакцину проти коронавірусу J&J Janssen до або після іншої вакцини проти COVID-19, вважаються повністю вакцинованими проти COVID-19 через 2 тижні після отримання разової дози вакцини J&J Janssen.
Бути повністю вакцинованим означає завершити повний протокол вакцинації бренду, і тому один постріл AstraZeneca, Pfizer-BioNTech, Moderna, Sinopharm або Sinovac після відновлення Covid-19 НЕ вважається повністю вакцинованим.
* Вакцини, схвалені EMA:
Pfizer / BioNTech, двокомпонентна вакцина
AstraZeneca ( COVID-19 Vaccine Vaxzevria ), двокомпонентна вакцина
Moderna ( COVID-19 Vaccine Spikevax ), двокомпонентна вакцина
Johnson & Johnson ( COVID-19 Vaccine Janssen ), однокомпонентна вакцина
Ці вакцини наведені як приклади. Зверніться до веб -сайтів FDA, EMA або ВООЗ для отримання повного затвердженого поточного списку.
• Негативний тест на антиген або Негативний ПЛР-молекулярний тест, зроблений протягом 48 годин для відправляння з портів США і за 72 годин до початку круїзу з відправленням з інших портів.
! Вихід у портах Колона, Панама та Італії лише у складі організованих екскурсійних груп, в інших портах заходу – відповідно до протоколу.

Royal Caribbean International (RCI)

Круїзи з відправленням з Барбадосу на борту Grandeur of The Seas
НЕОБХІДНІ ДОКУМЕНТИ:
Закордонний паспорт (термін дії щонайменше 6 місяців)
Підтвердження повної вакцинації, схваленої вакцини EMA* (другий компонент вакцини повинен бути отриманий не пізніше 14 днів до відправлення). Правило поширюється на всіх пасажирів від 12 років і старше. Повністю щеплені діти у віці 5-11 років можуть також пред'явити підтвердження вакцинації та дотримуватися протоколів для вакцинованих пасажирів.
Негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше ніж за 72 години до відправлення, правило стосується всіх пасажирів від 5 років.
Додатковий тест на антиген у круїзному терміналі перед посадкою (покривається RCI), правило поширюється на всіх пасажирів від 2 років. Реєстраційні дані будуть надіслані заздалегідь електронною поштою. Діти до 2 років не повинні сдавати тест.
Анкета про стан здоров'я: гості будь-якого віку повинні заповнити анкету про стан здоров'я перед круїзом у додатку Royal Caribbean. Він стане доступним за день до посадки.
Для в'їзду в країну необхідно заповнити імміграційну/митну форму Барбадосу. Це доступно у додатку BIMSafe або на сайті https://www.travelform.gov.bb/ Реєстрація має бути виконана за 24–72 години до від'їзду, включаючи завантаження негативного результату тесту.
! Вихід у портах (для відправлень у грудні)
Сен-Мартен та Антігуа
Гості, які пройшли повну вакцинацію, можуть вільно виходити на островах Сен-Мартен та Антігуа або замовити екскурсію. Гості, які подорожують з невакцинованими дітьми, для виходу на берег мають придбати екскурсію від Royal Caribbean.
Сент-Люсія, Сент-Кітс, Гренада та Домініка
Повністю вакциновані групи можуть залишити судно та самостійно відвідати закриту територію порту. Якщо вони хочуть вийти за межі території, необхідно вибрати екскурсію від Royal Caribbean або екскурсію від постачальника, схваленого урядом. Затверджені урядом тури не пов'язані з Royal Caribbean. Гості, які подорожують з невакцинованими дітьми, мають придбати екскурсію від Royal Caribbean, якщо вони хочуть вийти на берег.
Сент-Вінсент
Всі гості мають придбати екскурсію від Royal Caribbean, якщо вони хочуть вийти на берег, незалежно від статусу вакцинації.

Звертаємо Вашу увагу щодо виходу в портах заходу лайнера!
Наразі діють обмеження щодо виходу в портах заходу в залежності від регіони і країн за маршрутом. В деяких портах для виходу на берег необхідно придбати екскурсійний тур від Круїзної компанії, тому будь-ласка плануйте свій відпочинок завчасно.
Рекомендуємо Вам ознайомлюватися з інструкціями до подорожі, випущеними країнами, які Ви будете відвідувати. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, регулярно перевіряйте веб-сайти країн, порти яких є в маршруті вашої подорожі.
Ми продовжимо оновлювати ці протоколи з урахуванням розвитку ситуації у сфері охорони здоров'я. Рекомендації для всіх інших портів відправлення все ще розробляються спільно з федеральними, державними і місцевими властями. Гостям, які забронювали круїз з відправленням з інших портів, буде надана повна інформація перед відправленням.

Celebrity Cruises

Протоколи посадки
Від носа до корми ми вживаємо особливих заходів, щоб Ви були здорові. Ми вирушаємо до круїзу з меншою місткістю, щоб надати більше місця для комфортного відпочинку. Ми з Вами по всьому шляху, включаючи безпечний проїзд додому приватним літаком, якщо це необхідно*
Це новий світ, але представлення тих послуг світового класу, якими ми відомі, є нашим головним пріоритетом.

Важливо! Усі члени екіпажу та гості, які мають право на вакцинацію, мають бути вакциновані, щоб мандрувати з нами. Всі гості віком від 2 років і старші повинні пред'явити негативний результат тесту на Covid-19 перед відплиттям.

*Якщо нормативні акти місцевих органів влади відрізняються, ми дотримуватимемося місцевих вимог. Ми постійно оцінюватимемо та оновлюватимемо ці вимоги та протоколи в міру надходження нової інформації. Заброньовані гості будуть проінформовані про останні вимоги перед від'їздом.

*Зверніть увагу на вимоги до подорожі до країни порту приписки та вимоги компанії Celebrity Cruises, оскільки вони можуть відрізнятися. Ми постійно оновлюємо цю інформацію. Гості також будуть повідомлені про останні вимоги перед від'їздом електронною поштою. Обов'язково створіть свій обліковий запис, щоб у нас була ваша контактна інформація.

Тестування та скринінг
Всі вакциновані гості повинні пред'явити негативний результат тесту на COVID-19, взятий як тест на антиген або ПЛР тест, проведений протягом двох днів до посадки, та заповнити анкету про стан здоров'я перед відплиттям. Усі нещеплені діти віком від двох до одинадцяти років мають надати негативний результат тесту на антиген або ПЛР тест, проведеного протягом трьох днів до посадки.

CDC повідомив, що невакциновані гості не можуть проходити тестування двічі на день, оскільки це може вплинути на точність результатів тесту, тому тест на COVID-19, необхідний до прибуття в термінал, не можна пройти в день посадки.

Зверніть увагу, що для рейсів, що відправляються 17 грудня 2021 або пізніше, невакциновані діти віком до 12 років повинні прибути в круїзний термінал з негативним результатом ПЛР тесту. Додатковий тест на антиген COVID-19 буде проведений у терміналі перед посадкою та за день до висадки.

Наразі всім повністю вакцинованим гостям, яким потрібно пройти тест на COVID-19 для повернення до своєї країни, буде надано можливість пройти безкоштовне тестування на борту до висадки. Потрібно підтвердження зворотної подорожі, запланованої протягом 24 годин після висадки. З вівторка, 16 листопада 2021 р., для нових бронювань на борту буде доступне повторне тестування в країні проживання за плату у розмірі 55$ США на особу за тест на антиген або 95 доларів США за особу за ПЛР тест.

Вакцина
Всі члени екіпажу та гості, які мають право на вакцинацію, повинні бути повністю вакциновані, причому друга доза повинна бути введена як мінімум за 14 днів до відплиття. У круїзах на лайнерах Celebrity Cruises щеплення бустерною дозою вакцини COVID-19 не потрібні. Подивіться питання, що часто задаються про вакцини.
УВАГА! Доказ вакцинації буде записано і може бути перевірено щодо виявлення ознак шахрайства. Несанкціоноване використання печатки офіційної державної установи, наприклад печатки Центрів з контролю та профілактики захворювань, є федеральним злочином, про який буде повідомлено відповідні державні органи.

На борту
Ми вирушимо до круїзу з меншою кількістю гостей, щоб отримати більше місця та більше розкоші. Наші вдосконалені протоколи очищення та дезінфекції та вдосконалений медичний центр встановлюють новий галузевий стандарт.

100% свіже, фільтроване повітря
Система HVAC безперервно подає та фільтрує 100% свіже відфільтроване повітря у всі приміщення. Ви можете спокійно дихати, знаючи, що рівні надійного захисту системи роблять передачу аерозольних частинок між приміщеннями надзвичайно низькою або практично неможливою.

Поки що на березі
Наш головний пріоритет – ваша безпека в порту. Ми настійно рекомендуємо вам вибрати берегові екскурсії з Celebrity Cruises, які дотримуються тих самих протоколів здоров'я, що і на борту. Більшість наших ретельно відібраних заходів проводиться на відкритому повітрі, і вам буде запропоновано залишатися у своїй групі. Автобуси працюватимуть з обмеженою пропускною спроможністю і часто піддаватимуться дезінфекції. Майте на увазі, що в міру зміни умов пункту призначення вам може знадобитися зійти на берег під час берегової екскурсії, що проводиться компанією Celebrity Cruises. Це допоможе вам залишатися в безпеці та бути здоровим до кінця відпустки.

24/7 Медичне обслуговування
Ми зробили нашу високоякісну медичну допомогу на борту сильнішою, ніж будь-коли, з великою кількістю лікарів та медсестер на кожному судні та покращенням сучасного обладнання. А у разі підозри на COVID-19 ми повністю готові до медичного обстеження, швидкого тестування, більш інтенсивної терапії на кожному судні та безпечного та швидкого повернення додому.

Безпечне повернення додому
Ми з вами на кожному етапі шляху, незалежно від того, якою частиною світу ви подорожуєте з нами. Якщо у вас виявиться позитивний результат тесту на COVID-19 на борту під час круїзу, Celebrity Cruises покриє вартість вашого лікування COVID-19 на борту, ізоляцію на суші та приватний (прибрати це слово) трансфер додому повітряним транспортом для вас та вашої групи, що подорожує, якщо це необхідно*.

Вход

Консультация

Спасибо за Ваш отзыв, скоро он появится на сайте

inflot-logo